Redukcja piersi
w Turcjia

Zadbaj o swoje ciało, dzięki redukcji piersi!

KLINIKA ERDEM W STAMBULE

Erdem Clinic to jedna z najbardziej uznanych i niezawodnych klinik w Stambule, działająca jako część sieci szpiali Erdem. Istytucja posiada 6 pełnoprawnych placówek medycznych działających już od ponad 30 lat. Szpitale oraz placówki działajace pod szyldem „Erdem Hospital”, skutecznie służą pacjentom zainteresowanym chirurgią plastyczną, leczeniem stomatologicznym, chirurgią bariatryczną, przeszczepem włosów lub po prostu leczeniem na tle medycznym. Dzięki najnowszej technologii oraz wykwalifikowanemu personelowi medycznemu gwarantuje zadowolenie 99 procent pacjentów.

Nasi pacjenci są pod opieką specjalistów, którzy przez wiele lat swojego doświadczenia wykonali ponad dwanaście tysięcy operacji z zakresu chirurgii plastycznej przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Ich kwalifikacje potwierdzają również certyfikaty międzynarodowe.

Redukcja piersi
w Turcjia

Redukcja piersi to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej,gruczołowej i tkanki skórnej z piersi. Operację tę stosuje się w najczęściej przypadkach pogarszających jakość życia pacjentek u których występują urazy pleców i barków, bólów pleców, stanów zapalnych tkanki piersi i ograniczenia aktywności fizycznej ze względu na duży rozmiar piersi.

Decydując się na operację warto mieć na względzie że Turcja już od wielu lat jest częstym wyborem pacjentów z całego świata. Dysponuje nowoczesnymi szpitalami oraz nowoczesnym sprzętem medycznym spełniających międzynarodowe standardy. W celu prawidłowego przygotowania się do całej procedury często proponowane jest skorzystanie z bezpłatnych konsultacji online. Co więcej można znaleźć również pakiety które pomogą zapewnić wysoką jakość opieki zdrowotnej przy jednoczesnym zapewnieniu przystępnych cen.

  • Ogólne znieczulenie
  • Czas trwania 2-4 godziny
  • Zakwaterowanie na 7 nocy
  • Możliwy powrót do pracy: około 10 dni

 

GWARANTOWANE USŁUGI

INFOLINIA 7/24

Możliwość dotarcia do nas w każdej chwili!

TRANSFER VIP

Naszym pacjentom oferujemy usługi transferowe VIP między lotniskiem hotelem oraz szpitalem.

ZAKWATEROWANIE W HOTELU 5 GWIAZDEK

Oprócz najnowocześniejszych zabiegów, dbamy o komfort naszych pacjentów

NOWOCZESNY SPRZĘT MEDYCZNy

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi medycznemu oferujemy kompleksowe rozwiązanie.

DOŚWIADCZENI LEKARZE

Nasi doświadczeni lekarze są do Państwa dyspozycji.

WSPARCIE KONSULTANTA WE WSZYSTKICH JĘZYKACH

Obsługujemy pacjentów z całego świata w ich własnym języku.

Redukcja piersi
Cena w Turcjia

Chirurg plastyczny

2.800€

Profesor chirurgii plastycznej

3.350€

Pakiet all inclusive

  • Pięciogwiazdkowy hotel w Stambule
  • Kompleksowy transfer VIP
  • Osobisty konsultant, posługujący się językiem polskim
  • Koszty laboratorium, leków i sprzętu
  • Konsultacja z lekarzem

Do 30% rabatu na operacje łączone. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje

To dzięki naszej ciężkiej pracy!

Społeczność LTB Club, w skład której wchodzą biznesmeni, dyrektorzy generalni, dyrektorzy finansowi, przedsiębiorcy i najlepsi międzynarodowi eksperci branżowi, uhonorowali Erdem Health Groups nagrodą International Patient Satisfaction Award podczas International Business Awards 2024, zorganizowanej w Dubaju. Nagrodę odebrał członek zarządu Erdem Health Group i koordynator administracyjny Aybüke Külünk Canlı. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, cieszymy się, że możemy reprezentować Turcję na arenie międzynarodowej.
LTB , gromadzi pod jednym dachem liderów branży, ich wizję i innowację. Podczas wręczania nagrody oznajmiono : "To świadectwo dominacji na rynku, zaangażowania oraz dowód opieki na wysokim poziomie w stosunku do pacjentów z całego świata. Erdem Health Group naprawdę zmieniło życie wielu osób, a ta nagroda jest uznaniem dla waszego wybitnego wkładu".

Zapytaj Doktora

Darmowa konsultacja
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code