Rękawowa resekcja żołądka
w Turcji

Kształtuj swoją przyszłość, wybierz zmniejszenie żołądka!

KLINIKA ERDEM W STAMBULE

Erdem Clinic to jedna z najbardziej uznanych i niezawodnych klinik w Stambule, działająca jako część sieci szpitali Erdem. Instytucja posiada 6 pełnoprawnych placówek medycznych działających już od ponad 30 lat. Szpitale oraz placówki działające pod szyldem „Erdem Hospital”, skutecznie służą pacjentom zainteresowanym chirurgią plastyczną, leczeniem stomatologicznym, chirurgią bariatryczną, przeszczepem włosów lub po prostu leczeniem na tle medycznym. Dzięki najnowszej technologii oraz wykwalifikowanemu personelowi medycznemu gwarantuje zadowolenie 99 procent pacjentów.

 

Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami oraz profesorami działającymi w dziedzinie leczenia otyłości od wielu lat. Dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu oferują oni naszym pacjentom najskuteczniejsze metody leczenia. Specjalizują się w wykonywaniu każdej metody leczenia otyłości. Zapewniają naszym pacjentom bezpłatną konsultację, zapoznają się z potrzebami pacjenta i dobierają najwłaściwszą metodę leczenia.Mając na celu troskę o zdrowie pacjentów wspieramy walkę z otyłością spersonalizowanymi metodami leczenia. Jesteśmy po Twojej stronie, aby pomóc Ci żyć zdrowo i szczęśliwie.

RĘKAWOWA RESEKCJA ŻOŁĄDKA
W TURCJI

Rękawowa resekcja żołądka jest jedną z metod chirurgii bariatrycznej stosowaną w leczeniu otyłości i wykonywaną metodą chirurgii zamkniętej. Podczas zabiegu znaczna część żołądka jest usuwana, w konsekwencji pacjent spożywał będzie mniejsze posiłki oraz tracił na wadze.

Decydując się na zmniejszenie  żołądka warto rozważyć Turcję! Największą zaletą jest przede wszystkim fakt, że interwencje gastryczne wykonywane są przez lekarzy specjalistów o czym świadczy wciąż rosnące zainteresowanie tego typu zabiegami w Turcji. Wraz z zainteresowaniem w tej tematyce placówki medyczne, oferują często także wsparcie językowe, możliwości bezpłatnych konsultacji online,  wysokiej jakości usługi zdrowotne, a w kontekście zabiegów przystępne koszty i inne zalety pakietu all-inclusive, przedkładając się tym samym na wysoki wskaźnik zadowolenia pacjentów.

  • Ogólne znieczulenie
  • Czas trwania 1-2 godziny
  • Zakwaterowanie na 6 dni
  • Możliwość powrotu do pracy : około 1-2 tygodnie

GWARANTOWANE USŁUGI

INFOLINIA 7/24

Możliwość dotarcia do nas w każdej chwili!

TRANSFER VIP

Naszym pacjentom oferujemy usługi transferowe VIP między lotniskiem hotelem oraz szpitalem.

ZAKWATEROWANIE W HOTELU 5 GWIAZDEK

Oprócz najnowocześniejszych zabiegów, dbamy o komfort naszych pacjentów.

NOWOCZESNY SPRZĘT MEDYCZNY

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi medycznemu oferujemy kompleksowe rozwiązanie.

DOŚWIADCZENI LEKARZE

Nasi doświadczeni lekarze są do Państwa dyspozycji.

WSPARCIE KONSULTANTA WE WSZYSTKICH JĘZYKACH

Obsługujemy pacjentów z całego świata w ich własnym języku.

Rękawowa resekcja żołądka
Cena w Turcji

Specjalista chirurgii bariatrycznej

2.600€

Profesor chirurgii bariatrycznej

2.800€

Pakiet all inclusive

  • Pięciogwiazdkowy hotel w Stambule
  • Kompleksowy transfer VIP
  • Osobisty konsultant, posługujący się językiem polskim
  • Koszty laboratorium, leków i sprzętu
  • Konsultacja z lekarzem

Do 30% rabatu na operacje łączone. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje

To dzięki naszej ciężkiej pracy!

Społeczność LTB Club, w skład której wchodzą biznesmeni, dyrektorzy generalni, dyrektorzy finansowi, przedsiębiorcy i najlepsi międzynarodowi eksperci branżowi, uhonorowali Erdem Health Groups nagrodą International Patient Satisfaction Award podczas International Business Awards 2024, zorganizowanej w Dubaju. Nagrodę odebrał członek zarządu Erdem Health Group i koordynator administracyjny Aybüke Külünk Canlı. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, cieszymy się, że możemy reprezentować Turcję na arenie międzynarodowej.
LTB , gromadzi pod jednym dachem liderów branży, ich wizję i innowację. Podczas wręczania nagrody oznajmiono : "To świadectwo dominacji na rynku, zaangażowania oraz dowód opieki na wysokim poziomie w stosunku do pacjentów z całego świata. Erdem Health Group naprawdę zmieniło życie wielu osób, a ta nagroda jest uznaniem dla waszego wybitnego wkładu".

Efekty naszych pacjentów

Zapytaj Doktora

Darmowa konsultacja
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code