Hollywoodzki uśmiech
W Turcji

Z nami możesz uśmiechać się jak gwiazda Hollywood!

KLINIKA ERDEM W STANBULIE

Erdem Clinic to jedna z najbardziej uznanych i niezawodnych klinik w Stambule, posiadająca 6 pełnoprawnych szpitali. Od ponad 30 lat skutecznie służy w takich dziedzinach, jak chirurgia plastyczna, leczenie stomatologiczne, chirurgia bariatryczna, przeszczep włosów i inne dziedziny medycyny. Dzięki najnowszej technologii medycznej, wykwalifikowanym lekarzom i najnowocześniejszym aplikacjom gwarantuje zadowolenie 99 procent pacjentów.

Poliklinika Zdrowia Jamy Ustnej i Stomatologicznej Erdem oferuje pionierskie usługi w swojej dziedzinie, zatrudniając pięciu dentystów i techników dentystycznych, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki naszym pracownikom służby zdrowia z ponad 10-letnim doświadczeniem wszystkie zabiegi stomatologiczne przeprowadzamy profesjonalnie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego, stawiając na pierwszym miejscu standardy zdrowia i bezpieczeństwo pacjenta.

Hollywoodzki Uśmiech
W Turcji

Zabieg Hollywood Smile stosowany jest w celu uzyskania idealnie białego uśmiechu. Aby poprawić kolor, kształt i położenie zębów, stosuje się laminat porcelanowy lub licówki cyrkonowe. Dentysta projektuje naturalnie wyglądający uśmiech, odpowiedni do budowy twarzy pacjenta. Aplikacja kończy się poprzez umieszczenie na zębach przygotowanych w specjalnym laboratorium form.

Turcja jest krajem wiodącym w tym leczeniu, gdyż jej atutami są dobrze wyposażone kliniki, wyspecjalizowani dentyści i bezpłatne konsultacje online. Dodatkowo korzystamy z pomocy doświadczonych dentystów i środków medycznych, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do pacjentów na całym świecie.

  • Znieczulenie miejscowe
  • Czas trwania jednej sesji
  • Zakwaterowanie na 6 nocy
  • Bezpośrednio wróć do pracy

Standardy Usług

LINIA WSPARCIA 7/24

Możliwość dotarcia do nas w każdej chwili!

TRANSFER VIP I ZAKWATEROWANIE

Naszym pacjentom oferujemy usługę transferu VIP z lotniska do hotelu i kliniki

OBSŁUGA HOTELU 5 GWIAZDEK

Oprócz najnowocześniejszych zabiegów, dbamy o komfort naszych pacjentów

NAJNOWSZE KLINIKI

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi medycznemu oferujemy kompleksowe rozwiązanie.

DOŚWIADCZENI LEKARZE

Nasi doświadczeni lekarze są do Państwa dyspozycji.

WSPARCIE SERWISOWE WE WSZYSTKICH JĘZYKACH

Obsługujemy naszych pacjentów z całego świata w ich własnym języku.

Hollywoodzki Uśmiech
włosów w Turcji

Pakiet all inclusive

  • Pięciogwiazdkowy hotel w Stambule
  • Kompleksowy transfer VIP
  • Osobiści asystenci mówią dialektem
  • Koszty laboratorium, leków i sprzętu
  • Darmowa konsultacja

To dzięki naszej ciężkiej pracy!

Społeczność LTB Club, w skład której wchodzą biznesmeni, dyrektorzy generalni, dyrektorzy finansowi, przedsiębiorcy i najlepsi międzynarodowi eksperci branżowi, uhonorowali Erdem Health Groups nagrodą International Patient Satisfaction Award podczas International Business Awards 2024, zorganizowanej w Dubaju. Nagrodę odebrał członek zarządu Erdem Health Group i koordynator administracyjny Aybüke Külünk Canlı. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, cieszymy się, że możemy reprezentować Turcję na arenie międzynarodowej.
LTB , gromadzi pod jednym dachem liderów branży, ich wizję i innowację. Podczas wręczania nagrody oznajmiono : "To świadectwo dominacji na rynku, zaangażowania oraz dowód opieki na wysokim poziomie w stosunku do pacjentów z całego świata. Erdem Health Group naprawdę zmieniło życie wielu osób, a ta nagroda jest uznaniem dla waszego wybitnego wkładu".

Zapytaj Doktora

Darmowa konsultacja
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code