rękaw żołądkowy
w Turcji

Kształtuj swoją przyszłość za pomocą rękawa żołądkowego

KLINIKA ERDEM W STANBULIE

Erdem Clinic to jedna z najbardziej uznanych i niezawodnych klinik w Stambule, posiadająca 6 pełnoprawnych szpitali. Od ponad 30 lat skutecznie służy w takich dziedzinach, jak chirurgia plastyczna, leczenie stomatologiczne, chirurgia bariatryczna, przeszczep włosów i inne dziedziny medycyny. Dzięki najnowszej technologii medycznej, wykwalifikowanym lekarzom i najnowocześniejszym aplikacjom gwarantuje zadowolenie 99 procent pacjentów.

Nasi profesorowie i lekarze specjaliści, którzy pracują w tej dziedzinie od wielu lat, oferują naszym pacjentom najskuteczniejsze metody leczenia, dysponując szerokim zakresem wiedzy. Nasi lekarze, specjalizujący się w każdej metodzie leczenia otyłości, zapewniają naszym pacjentom bezpłatne konsultacje i dobierają najwłaściwszą metodę leczenia. Dzięki poszanowaniu i trosce o zdrowie pacjentów wspieramy walkę z otyłością personalizowanymi metodami leczenia. Jesteśmy po Twojej stronie, aby żyć zdrowo i szczęśliwie.

Rękaw żołądkowy
w Turcji

Chirurgia rękawowa żołądka jest metodą chirurgii bariatrycznej stosowaną w leczeniu otyłości i wykonywaną metodą chirurgii zamkniętej. Duża część żołądka jest usuwana i formowana w formie małej rurki, co pozwala pacjentowi jeść mniej i tym samym schudnąć.

Liczba specjalistów wykonujących rękawową operację żołądka w Turcji jest duża, ponieważ w Turcji prowadzi się wiele badań medycznych z zakresu medycyny bariatrycznej. Odsetek pacjentów zagranicznych wybierających Turcję rośnie z dnia na dzień dzięki przystępnym cenom, możliwościom zakwaterowania, w pełni wyposażonym klinikom i szpitalom.

  • Ogólne znieczulenie
  • Czas trwania 1-2 godziny
  • Zakwaterowanie na 6 dni
  • 1-3 tygodnie powrotu do pracy

Standardy Usług

LINIA WSPARCIA 7/24

Możliwość dotarcia do nas w każdej chwili!

TRANSFER VIP I ZAKWATEROWANIE

Naszym pacjentom oferujemy usługę transferu VIP z lotniska do hotelu i kliniki

OBSŁUGA HOTELU 5 GWIAZDEK

Oprócz najnowocześniejszych zabiegów, dbamy o komfort naszych pacjentów

NAJNOWSZE KLINIKI

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi medycznemu oferujemy kompleksowe rozwiązanie.

DOŚWIADCZENI LEKARZE

Nasi doświadczeni lekarze są do Państwa dyspozycji.

WSPARCIE SERWISOWE WE WSZYSTKICH JĘZYKACH

Obsługujemy naszych pacjentów z całego świata w ich własnym języku.

rękaw żołądkowy
Koszt w Turcji

Pakiet all inclusive

  • Pięciogwiazdkowy hotel w Stambule
  • Kompleksowy transfer VIP
  • Osobiści asystenci mówią dialektem
  • Koszty laboratorium, leków i sprzętu
  • Darmowa konsultacja

Do 30% rabatu na operacje łączone Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje

To dzięki naszej ciężkiej pracy!

Społeczność LTB Club, w skład której wchodzą biznesmeni, dyrektorzy generalni, dyrektorzy finansowi, przedsiębiorcy i najlepsi międzynarodowi eksperci branżowi, uhonorowali Erdem Health Groups nagrodą International Patient Satisfaction Award podczas International Business Awards 2024, zorganizowanej w Dubaju. Nagrodę odebrał członek zarządu Erdem Health Group i koordynator administracyjny Aybüke Külünk Canlı. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, cieszymy się, że możemy reprezentować Turcję na arenie międzynarodowej.
LTB , gromadzi pod jednym dachem liderów branży, ich wizję i innowację. Podczas wręczania nagrody oznajmiono : "To świadectwo dominacji na rynku, zaangażowania oraz dowód opieki na wysokim poziomie w stosunku do pacjentów z całego świata. Erdem Health Group naprawdę zmieniło życie wielu osób, a ta nagroda jest uznaniem dla waszego wybitnego wkładu".

Przed po

Zapytaj Doktora

Darmowa konsultacja
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code