Stomatologia

All on 4 w Turcji

All on 4 w Turcji

Co to Jest All on 4?

W przypadkach, w których występuje niedobór kości w obszarach tylnych, możliwe jest wykonanie protez stałych bez konieczności przeprowadzania zaawansowanych zabiegów chirurgicznych przy użyciu implantów kątowych w technice All on 4. Zalety tego rozwiązania to;

 • Jest to technika wykonywania stałych protez zębowych tego samego dnia, za pomocą jednego zabiegu chirurgicznego, u pacjentów bezzębnych.
 • Operacja podniesienia zatoki szczękowej nie obejmuje żadnych zaawansowanych procedur chirurgicznych, takich jak dodanie kości.
 • Jest on planowany w zależności od
 • Czyszczenie i konserwacja są łatwiejsze niż w przypadku konwencjonalnych
 • Jest odpowiedni dla pacjentów, którzy nie mogą używać protez ruchomych i mają odruch mdłości.
 • Jego konstrukcja różni się od pełnych protez dentystycznych.
 • Liczba wymaganych sesji jest

Przed Operacją All on 4

Zabieg ten może być stosowany u wszystkich pacjentów bezzębnych (bez zębów), którzy nie cierpią na żadną chorobę ogólnoustrojową, która może uniemożliwić operację wszczepienia implantów stomatologicznych i mają wystarczającą objętość kości. Tymczasowa proteza dentystyczna zamocowana na implantach dentystycznych po zabiegu może być używana natychmiast. Jednak w okresie 3 miesięcy, który jest procesem zrastania się implantów zębowych z kością, pacjenci powinni stosować zalecaną dietę. Po zakończeniu tego procesu możliwy jest powrót do normalnej diety z wykonaną protezą stałą.

Przed zabiegiem wykonuje się planowanie chirurgiczne za pomocą panoramicznych zdjęć rentgenowskich i stomatologicznej tomografii wolumetrycznej. Implanty są wszczepiane za pomocą prostego zabiegu chirurgicznego. Tego samego dnia na implantach mocowana jest tymczasowa proteza zębowa. Podczas trzymiesięcznego okresu gojenia należy unikać bardzo gorących, zimnych, stałych, twardych i lepkich pokarmów. Po trzech miesiącach, gdy proces zrastania się kości zostanie zakończony, zakładane są stałe protezy zębowe. Można przejść na normalną dietę.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Po Operacji All on 4

Jednym z często zadawanych pytań jest to, kto może skorzystać z leczenia stosowanego techniką All on 4. Przede wszystkim należy stwierdzić, że pacjenci, którzy utracili wszystkie zęby, mogą skorzystać z tego leczenia. Jednak zęby protetyczne mogą być stosowane w tej technice, gdy pozostałe zęby, które utraciły większość zębów, muszą zostać usunięte.

Oczywiście przed zabiegiem konieczna jest ekstrakcja pozostałych zębów. Przekażmy również informację, że zabieg ten zalecany jest szczególnie pacjentom z dużym zanikiem kości w tylnej części dolnej i górnej szczęki. Bardzo ważne jest, aby pacjenci rozpoczęli użytkowanie protez jeszcze tego samego dnia. W ten sposób można zapobiec problemom z mową i karmieniem, a pacjenci z utratą kości mogą również spokojnie korzystać z zastosowania protez zębowych.

Jeśli podczas badania przed leczeniem wykryte zostaną różne problemy, takie jak zaburzenia dziąseł, w pierwszej kolejności stosowane jest leczenie mające na celu wyeliminowanie tych problemów.

All on 4 w Turcji Proces

Anesthesia

Lokalny

Duration of treatment

6-8 Godziny

Stay in Istanbul

3 Dni

Socially acceptable

1 Tydzień

All on 4 w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 5 nocy w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

All on 4 w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Kilka dni wystarczy na przygotowanie się do procedury All on 4.

Czas rekonwalescencji może wynosić od 5 do 10 dni. Należy odpowiednio zaplanować urlop.

Stała proteza składająca się z 10 do 14 zębów opiera się na czterech implantach i jest zakładana natychmiast, zwykle 24 godziny po zabiegu.

Ze względu na brak zakończeń nerwowych w łuku implantu all-on-four, u pacjentów mogą wystąpić problemy z gryzieniem. Brak zakończeń nerwowych wpływa również na żucie. W związku z tym, do czasu ustalenia bezpiecznych nawyków żucia z nowymi zębami, pacjenci muszą zostać poinstruowani, jak prawidłowo żuć i powoli spożywać posiłki.

Trwałość implantów All-in-4 została potwierdzona w czasie. W rzeczywistości badania wskazują, że przy odpowiedniej konserwacji mogą one przetrwać 20 lat lub dłużej. Sztyfty implantów nie powinny nigdy wymagać wymiany, jednak z czasem proteza będzie się zużywać.

 • Używaj nici Super Floss pod mostkiem po każdym posiłku.
 • Używaj szpikulca do wody i 1/4 wody oraz antybakteryjnego bezalkoholowego płynu do płukania jamy
 • Aby dokładniej wyczyścić zęby, użyj elektrycznej szczoteczki do zębów.

Pacjenci ze złym stanem uzębienia w przeszłości i problemami, które mogą utrudniać lub spowalniać proces rekonwalescencji po operacji wszczepienia implantu, nie są doskonałymi kandydatami do All on 4.

Rekonwalescencja po wszczepieniu implantów All-on-4 może trwać do sześciu miesięcy. Jakość życia może ulec poprawie, a poczucie własnej wartości może wzrosnąć w wyniku otrzymania nowych stałych zębów zastępczych.

All-on-4 poprawia jakość życia osób, które mają stałe i stałe protezy zębów. Wraz z protezą, All-on-4 poprawia zdrowie jamy ustnej pacjentów w czasie, zmniejszając częstość występowania chorób

zębów, w tym zapalenia przyzębia. Implanty te zwiększają długoterminową wytrzymałość kości szczęki.

Podczas zabiegu wszczepienia czterech implantów, łuk protezy (zęby protetyczne i dziąsła), który wygląda, czuje się i funkcjonuje naturalnie, jest trwale umieszczany na miejscu przy użyciu tylko czterech implantów dentystycznych.

Dzięki implantom stomatologicznym all-on-4 można zastąpić cały łuk zębowy za pomocą szybkiej, minimalnej procedury. Implanty stomatologiczne All-on-4 nie wymagają umieszczania pojedynczych śrub w celu zamocowania każdego zęba zastępczego; są one raczej precyzyjnie i strategicznie umieszczane w górnej lub dolnej części jamy ustnej (lub w obu).

Implanty stomatologiczne All-on-4 mogą zawieść. Doświadcza tego pięć procent pacjentów. Dzieje się tak, gdy implanty nie integrują się z kością.