Operacje Plastyczne

Powiększanie Piersi w Turcji

Powiększanie Piersi w Turcji

Czym Jest Powiększanie Piersi?

Utrata kształtu tkanki piersi może być spowodowana przyrostem i utratą masy ciała, problemami po ciąży lub wrodzonymi problemami z małymi piersiami. Z biegiem czasu, gdy do wszystkich wymienionych powyżej czynników dochodzi starzenie się i grawitacja, dochodzi do zauważalnego zwiotczenia piersi. Aby rozwiązać wszystkie te możliwe problemy, można poddać się operacji powiększania piersi i osiągnąć pożądany rozmiar piersi. Najczęściej do powiększania piersi stosuje się implanty lub można wykonać zastrzyk tłuszczu, co pozwala uzyskać bardzo naturalny wygląd.

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas tej operacji, jest symetria piersi i ich odpowiedni wygląd. Lekarz doradzi najbardziej odpowiednią metodę w zależności od osobistej sytuacji.

Metody Powiększanie Piersi

Możliwe jest zastosowanie implantów piersi lub transferu tłuszczu w celu uzyskania pożądanego wyglądu.

a. Implant Piersi

Procedura wszczepiania implantów piersi, która jest preferowana jako wymóg po zwiotczeniu poporodowym, obawach estetycznych i leczeniu raka piersi, jest jednym z popularnych zastosowań ostatnich czasów. Implanty piersi, w najprostszej formie, można zdefiniować jako produkty protetyczne wykonane z silikonu i stosowane do wewnętrznego wypełniania w operacjach estetycznych piersi. Aplikacje implantów piersi są wykonywane w celu zmiany wyglądu piersi, która uległa deformacji z różnych powodów lub w celu nadania osobie bardziej estetycznego wyglądu po leczeniu chorób, takich jak rak piersi. Niektóre kobiety mogą preferować operacje estetyczne piersi, ponieważ widzą, że ich rozmiar piersi jest niewystarczający, podczas gdy inne mogą preferować z powodu nadwagi lub zwiotczenia po porodzie. Niezależnie od kształtu, wspólną cechą protez stosowanych w operacjach estetycznych piersi jest to, że ich zewnętrzne warstwy są wykonane z silikonu.

b. Transfer Tłuszczu

Dzięki oczyszczeniu tłuszczu pobranego za pomocą niektórych urządzeń opracowanych do transferu tłuszczu i wstrzyknięciu odpowiednich ilości, obecnie uzyskujemy lepsze wyniki w piersiach, jak w innych częściach ciała. W ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo przetrwania przeniesionych komórek tłuszczowych i trwałość zabiegu.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Jest wielu chirurgów plastycznych stosujących tę metodę. Tłuszcz z innych części ciała jest zwykle wykorzystywany i daje bardzo dobre wyniki w obszarach z normalną tkanką tłuszczową. Piersi sąjednym z takich obszarów. Osoby, które nie chcą silikonu, których struktura piersi jest odpowiednia do tej procedury i które mają wystarczającą ilość tłuszczu w organizmie, mogą zastosować transfer tłuszczu.

c. Kompozytowe Powiększanie Piersi

W tej metodzie chirurg wykorzystuje obie wspomniane wcześniej techniki.

d. Technologia Crisalix

Crisalix to technologia modelowania 3D, która wyświetla obraz pooperacyjny w najbardziej

realistyczny sposób. Przed operacjami powiększania piersi pacjenci mogli uzyskać wyobrażenie o okresie pooperacyjnym, oglądając zdjęcia przed i po oraz rodzaje silikonu. Ale dzięki Crisalix mogą teraz zbadać zmiany na własnym ciele pod każdym kątem za pomocą techniki symulacji 3D i porównać swoje zdjęcia przed i po. Ma to ogromne znaczenie dla zwiększenia satysfakcji pooperacyjnej i wyraźniejszego przekazania lekarzowi życzeń pacjenta. Podobnie jak w przypadku operacji powiększania piersi, pokazuje to wynik najbliższy prawdzie w operacjach zmniejszania i podnoszenia piersi.

Przed Operacją Powiększanie Piersi

Rzeczy do zrobienia przed estetyką piersi można wymienić jako pewne rzeczy, które należy zrobić, aby osiągnąć udany wynik operacji.

Badanie Fizykalne

Aby jak najskuteczniej zaplanować zabieg estetyki piersi, należy najpierw przeprowadzić badanie fizykalne pacjentki. Podczas badania fizykalnego można uzyskać najbardziej efektywne wyniki, stosując następujące zalecenia:

 • Po pierwsze, należy zbadać i ocenić historię medyczną pacjenta; W ten sposób badanie fizykalne można przeprowadzić w najbardziej skuteczny i skuteczny sposób. Badając historię medyczną pacjenta, można dowiedzieć się, czy w rodzinie występował przypadek raka piersi lub jajnika. Ponadto można dowiedzieć się, czy u pacjenta występują choroby naczyniowe, a badanie skóry, paznokci i stawów można przeprowadzić pod kątem neuropatii uciskowych. Stwierdzone objawy można kontrolować po tym podstawowym badaniu fizykalnym.
 • W szczególności lekarz powinien sprawdzić długość klatki piersiowej i tułowia oraz ich szerokość w tym samym W związku z tym należy ocenić relacje wzrostu i wagi.
 • Jakość skóry i grubość podskórnej tkanki tłuszczowej są ważne przy wyborze lokalizacji implantu, który ma być zastosowany w
 • Należy dokładnie ocenić symetrię piersi. Pooperacyjne zmiany w symetrii piersi należy określić za pomocą zdjęć i szczegółowych wyników oraz pokazać je
 • Mierząc poziomy brodawek sutkowych, należy odnotować różnice między
 • Oprócz poziomu brodawki sutkowej należy szczególnie uważnie rozważyć jej rozmiar i tkliwość.
 • Wraz z poziomem fałdu podpiersiowego należy ocenić jędrność
 • Oceniając rozmiar i grubość mięśni piersiowych większych, można zastosować różne metody leczenia u bardzo aktywnych i umięśnionych pacjentów.
 • Badanie należy przeprowadzić w celu ustalenia, czy w piersiach znajduje się guzek, czy nie. To właśnie ten etap stanowi najważniejszy punkt podczas badania fizykalnego. Konieczne jest ustalenie, czy w obszarze piersi danej osoby występuje masa i odpowiednia

Informowanie Pacjenta

Pacjentka powinna zostać poinformowana o powikłaniach, które mogą wystąpić po zabiegu estetyki piersi. Operacje estetyczne piersi, zwłaszcza operacje powiększania piersi, mogą powodować różne komplikacje pomimo ich skutecznych i udanych wyników. W związku z tym pacjentka powinna zostać poinformowana o powikłaniach, które mogą wystąpić po interwencji chirurgicznej. Wszystkie możliwe powikłania powinny zostać ocenione, wymienione i przedstawione pacjentce. Ponadto pacjentki karmiące piersią powinny zostać poinformowane, że po interwencji chirurgicznej nie nastąpią żadne zmiany w ich zdolności do karmienia piersią.

Planowanie Przed Zabiegiem Estetyki Piersi

Po tym, jak rzeczy, które należy zrobić przed estetyką piersi, zostaną zastosowane w kolejności i skrupulatnie, uzyskane dane powinny zostać skrupulatnie ocenione, a aplikacja, która ma zostać wykonana podczas operacji piersi, powinna zostać określona zgodnie z pewnym planem.

Podejmowanie decyzji o objętości piersi

Koncepcja, którą pacjentka określiła lub ma na myśli na temat idealnego rozmiaru piersi, ma duży wpływ na ostateczną decyzję dotyczącą objętości piersi, która ma zostać zastosowana. Wspólną decyzję należy podjąć, biorąc pod uwagę myśli i oczekiwania pacjentki dotyczące rozmiaru jej piersi, wraz z ocenami dokonanymi przez lekarza.

Wybór implantu

Przy wyborze implantu ważne jest wypełnienie, tekstura powierzchni i kształt implantu, a także jego rozmiar.

Wypełnienie implantu; stanowi element, który powinien być ustalony na etapie planowania operacji do wykonania. Implanty żelowe posiadają naturalne składniki, które występują w wielu substancjach na świecie. Pod tym względem implanty żelowe nie mają jakości, która budziłaby wątpliwości.

Nowa generacja implantów wypełnionych żelem adhezyjnym ma korzystne właściwości, które zapewniają bardziej naturalne odczucia dotykowe. W porównaniu do tradycyjnych implantów piersi wypełnionych żelem i solą fizjologiczną, nowa generacja implantów wypełnionych żelem adhezyjnym ma mniejsze wahania ze względu na ich półstałą strukturę.

Tekstura powierzchni i kształt implantu, który ma zostać zastosowany; ponownie, jest to zasadniczo element, o którym decyduje chirurg. Chirurg musi określić najbardziej odpowiedni dla pacjenta spośród szorstkich lub gładkich, okrągłych lub anatomicznie ukształtowanych implantów. Każda tekstura powierzchni implantu tworzy różne efekty w zależności od struktury skóry i cech pacjenta. Na przykład, implanty o gładkich ściankach mogą być stosowane u pacjentów z bardzo cienką skórą w celu zmniejszenia widoczności. Implanty o chropowatej strukturze są preferowane u pacjentów z grubą skórą lub osób z umiarkowaną ilością tkanki piersi, ponieważ zapewniają większą tolerancję. Chociaż okrągłe implanty generalnie dają dobre wyniki, lekarze preferują implanty o anatomicznym kształcie.

Rozmiar implantu jest jedną z wrażliwych kwestii, które należy zaplanować w celu osiągnięcia udanych rezultatów w estetyce piersi. Ogólnie rzecz biorąc, implanty piersi o objętości mniejszej niż 400 cm3 są preferowane przez lekarzy, ponieważ implanty o większej średnicy mają tendencję do powodowania większych komplikacji.

Po Operacji Powiększenia Piersi

Pacjent, który przeszedł operację, może zostać wypisany ze szpitala w ciągu jednego dnia. Chociaż ból jest normalny, jest on wspierany przez podane środki przeciwbólowe. Po operacji pacjentka powinna przez miesiąc używać specjalnego biustonosza medycznego, który otrzymuje. Tkanki wykorzystywane podczas operacji piersi są pobierane spod piersi lub spod kości ogonowej. W tych miejscach pojawiają się tymczasowe blizny. Ślady te znikają z czasem. Nie ma potrzeby usuwania szwów w operacji wykonywanej techniką ukrytych szwów od wewnątrz. Chociaż pacjent odczuwa ból podczas poruszania ramionami po raz pierwszy, ból ten całkowicie znika z czasem.

Oczywiście istnieją kwestie, które należy wiedzieć o okresie pooperacyjnym przed podjęciem decyzji o zabiegu.

Pierwszym z nich jest szybkość powrotu do codziennego życia we wczesnym okresie pooperacyjnym. Chociaż różni się to w zależności od osoby, aktywność fizyczna będzie stopniowo powracać po 3-4 tygodniach od zabiegu. Osoby uprawiające sport mogą uprawiać sporty o niskiej intensywności (takie jak spacery, jazda na rowerze) w ciągu 2-3 tygodni, a bardziej aktywne sporty (takie jak pływanie, gra w tenisa) w ciągu 4-6 tygodni. Prowadzenie samochodu można rozpocząć średnio w ciągu tygodnia. Jednym z najczęściej zadawanych przez pacjentów pytań jest to, kiedy mogą leżeć na boku lub twarzą w dół. Nie ma problemu ze spaniem na boku, możliwe jest spanie na boku kilka dni po operacji, kiedy pacjent zaczyna czuć się bardziej komfortowo. Leżenie twarzą w dół zajmuje nieco więcej czasu.

Może pojawić się ból podczas leżenia, zwykle w ciągu pierwszych kilku miesięcy. Dlatego lekarze zalecają pacjentom odczekanie 5-6 miesięcy. Jeśli jednak nie odczuwasz bólu, możesz leżeć twarzą w dół we wcześniejszym okresie.

Kolejną ważną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę po operacji protetycznej, jest poinformowanie specjalisty wykonującego zabieg o przebytej operacji podczas rutynowych badań mammograficznych. Badanie wykonuje się w specjalnej pozycji dla protez piersi. W ten sposób widoczna jest większa ilość tkanki piersi, a cienie spowodowane przez protezę są eliminowane.

Jeśli odczuwasz ból, sztywność i deformację klatki piersiowej w dłuższej perspektywie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem. Jest to najprawdopodobniej tak zwany przykurcz torebkowy. Z nieznanych przyczyn naturalnie utworzona tkanka otoczki wokół protezy zaczęła twardnieć i deformować się. Jest to najczęstszy niepożądany stan, który obserwuje się w dłuższej perspektywie u pacjentów z protezą. Jeśli ta sytuacja Cię niepokoi, może być konieczna ponowna operacja. Tkanka torebki, która jest osadzana podczas operacji, jest usuwana. Być może protezę można również wymienić lub zmienić jej położenie. Lekarz udzieli szczegółowych informacji na ten temat.

Są też pacjenci, którzy zastanawiają się, co się stanie, jeśli ich proteza pęknie. Trudno zrozumieć, że nowa generacja protez eksplodowała. Jest to coś, czego prawdopodobnie w ogóle nie będziesz świadoma. Jest to jednak przekazywane przez lekarza podczas rutynowego obrazowania piersi. Jeśli Twoja proteza jest starsza niż 10 lat, możesz zauważyć asymetrię i deformację piersi. Węzły chłonne mogą być obrzęknięte. W przypadku protez nowej generacji spotykamy się z mniejszą liczbą przypadków, takich jak rozerwanie i pęknięcie. Niezależnie od przyczyny, jeśli proteza jest rozdarta, najzdrowiej jest wymienić ją na nową.

Powiększanie Piersi Proces

Anesthesia

Ogólne

Duration of treatment

3-4 Godziny

Stay in Istanbul

6 Dni

Socially acceptable

2 Tygodnie

Powiększanie Piersi w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 5 nocy w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Powiększanie Piersi w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Kilka dni powinno wystarczyć na przyjazd do Stambułu przed operacją. Wszystkie badania można wykonać w dniu operacji lub dzień przed operacją.

Zaplanuj wakacje na co najmniej 7 dni. Po powrocie do zdrowia możesz chcieć zwiedzić Stambuł.

Po każdej operacji w pewnym stopniu występuje ból. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że dzięki środkom przeciwbólowym i innym lekom ból łatwo ustępuje.

Powiększanie piersi to nazwa zabiegu mającego na celu powiększenie piersi. Ale implanty są mechanizmem używanym do wykonania tej procedury.

Jest to operacja mająca na celu powiększenie piersi.

Obwisłość powstaje, gdy tkanka piersi starzeje się z upływem czasu. Szybkość opadania zwiększa się wraz z rozmiarem implantu. Podczas gdy opadanie często nie jest problemem aż do dziesięciu lub więcej lat po zabiegu, wyniki operacji powiększania piersi sprawią, że piersi będą wyglądać niesamowicie przez wiele lat.

-Powstrzymanie się od spania na brzuchu lub boku.

-Nie noś biustonosza z fiszbinami.

-Unikać stosowania aspiryny.

-Jeśli lek nie został przepisany, należy go unikać.

-Unikaj brania prysznica, pływania, przebywania na słońcu i wykonywania forsownych ćwiczeń.

Zmiany w kształcie, objętości lub odczuwaniu piersi. Siniaki, krwawienie, zakrzepy krwi, martwica skóry, wolniejsze gojenie się ran, narastanie tkanki bliznowatej (przykurcz torebkowy) to ogólne skutki uboczne powiększania piersi.

Możliwość karmienia piersią po wszczepieniu implantów zależy od techniki i przeprowadzonej operacji.

Ucisk w klatce piersiowej może utrzymywać się przez około 3-5 dni.

Spójny, stabilny żel jest używany do tworzenia implantów gummy bear, które są rodzajem implantów silikonowych. Spośród wszystkich alternatywnych implantów piersi, ich wyraźne wypełnienie i kształt łezki dają najbardziej realistyczne rezultaty i zapewniają naturalny wygląd.

Specjaliści zalecają powrót do pracy dwa tygodnie po operacji.