Erdem Klinika

O Nas

Klinika Erdem, która została założona w 1988 roku, jest jedną z najbardziej uznanych organizacji opieki zdrowotnej w Stambule w Turcji.

O Nas

Nasza Historia

Jako "najnowocześniejszy szpital w Turcji" nasz szpital rozpoczął swoją misję w 1988 r. Został założony na powierzchni około 20 000 m. W naszym szpitalu mamy 150 łóżek dla pacjentów.

Po raz pierwszy zaczęliśmy świadczyć usługi w dziedzinie zdrowia w 1988 roku w małej klinice w pobliżu mostu Çakmak w Stambule.

Następnie rozbudowaliśmy tę klinikę w 1994 roku. Założyliśmy szpital Çakmak Erdem z 40 pracownikami w 7 oddziałach i 22 łóżkami.

Szpital, który został zbudowany w 2003 roku w tej samej lokalizacji z zaawansowaną infrastrukturą technologiczną, nadal świadczy usługi zdrowotne na zamkniętej powierzchni 10 000 m² z setkami pracowników we wszystkich oddziałach i 124 łóżkami.

O Nas

Nasza Historia

Założyliśmy Centrum Dializ Erdem w Istambule Çakmak. Dzięki bezpłatnej usłudze transportu VIP w pełni wspieramy naszych pacjentów w procesie dializy.

Założyliśmy Centrum Zdrowia Jamy Ustnej i Stomatologii Erdem, w którym wszystkie zabiegi stomatologiczne są przeprowadzane w profesjonalny sposób.

W 2014 roku założyliśmy Centrum Medyczne Erdem. Od tego czasu służymy pacjentom naszym doświadczonym personelem medycznym i infrastrukturą technologiczną.

Założona w 2020 roku Klinika Erdem od tego roku obsługuje pacjentów krajowych i zagranicznych dzięki zaawansowanej infrastrukturze technologicznej.