Przeszczep Wlosow

Przeszczep Wlosow w Turcji

Przeszczep Wlosow w Turcji

Czym Jest Przeszczep Wlosow w Turcji?

Przeszczep włosów to zabieg stosowany u osób, które doświadczają wypadania włosów. Podczas zabiegu własne zdrowe włosy są przeszczepiane z obszaru, w którym nie ma wypadania włosów, do obszaru wypadania włosów. Zabieg ten może być również stosowany w celu zarośnięcia obszarów, w których włosy są przerzedzone. W wyniku zastosowania przeszczepu włosów w wielu przypadkach zaobserwowano, że włosy ponownie rosną w tym obszarze. Obecnie około 50% mężczyzn w wieku powyżej 50 lat ma problemy z wypadaniem włosów. Z tego powodu przeszczep włosów jest stosowany jako jeden z najczęstszych rodzajów interwencji estetycznych dla mężczyzn. Wypadanie włosów nie jest jednak stanem charakterystycznym wyłącznie dla mężczyzn. Wypadanie włosów jest również dość powszechne wśród kobiet. Dlatego też zabieg ten jest stosowany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Rodzaje Przeszczep Wlosow w Turcji

Obecnie najczęściej stosowanymi technikami przeszczepiania włosów są DHI i FUE. Obie spełniają potrzeby pacjentów. Wspólnie z lekarzem zdecydujesz, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia.

Przeszczep Wlosow DHI

Przeszczep włosów metodą DHI (Direct Hair Implantation) to minimalnie inwazyjna technika transplantacji włosów. Technika ta jest nowoczesną techniką przeszczepiania włosów należącą do podgrupy FUE opracowanej w dziesiątce. Zapewnia prawie w 100% naturalnie wyglądające rezultaty. Wykorzystuje jednak najbardziej zaawansowane narzędzia do ekstrakcji (pobierania) i implantacji (wszczepiania) o średnicy 1 mm w celu szybszego gojenia. Jest to technika przeszczepu włosów, która powoduje najmniejsze uszkodzenia mieszków włosowych i zapewnia szybki proces gojenia. Dzięki implantowi DHI jest on umieszczany zgodnie z określonym kierunkiem, kątem i głębokością, zapewniając w 100% naturalne rezultaty i maksymalne możliwości zastosowania. Wszczepione mieszki włosowe rosną przez całe życie i nie wypadają ponownie.

Przeszczep Wlosow Metodą FUE

Przeszczep włosów metodą FUE (Follicular Unit Extraction) to najpopularniejsza technika stosowana do transplantacji włosów. Podczas zabiegu mieszki włosowe są przenoszone z jednego obszaru skóry głowy do drugiego. Wcześniej uważano, że pasma włosów rosną osobno. Jednak mieszki włosowe rosną w grupach zwanych jednostkami mieszkowymi.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Jedna jednostka mieszkowa zawiera od jednego do czterech mieszków włosowych. Każda jednostka mieszkowa, która zawiera mieszki włosowe, zawiera również niewielką ilość mięśni, krwi i nerwów. Wszystko to stanowi grupę białek zwanych kolagenem. Podczas ekstrakcji przeszczep mieszków włosowych jest logicznie pobierany jako jednostki mieszkowe, aby zapewnić przetrwanie i wzrost.

Lista Kontrolna Dotycząca Przeszczep Wlosow w Turcji

Jeśli przyjeżdżasz do Turcji na przeszczep włosów, będziesz się zastanawiać, jaki proces Cię czeka. W tej części naszego artykułu możesz dowiedzieć się, czego doświadczysz w Turcji. Poniżej wymieniliśmy elementy, na które należy zwrócić uwagę przed przyjazdem do Turcji i na co można się tu natknąć:

 • Przede wszystkim należy szczegółowo zapoznać się z zawartością oferowanych pakietów przed przystąpieniem do procesu. Jeśli to zrobisz, będziesz mieć informacje o tym, czego doświadczysz w procesie i poczujesz się bardziej
 • Pamiętaj, aby zabrać ze sobą przyjaciela lub członka rodziny. Ponieważ w tym przypadku możesz mieć pewne trudności w wykonywaniu codziennej pracy z efektem znieczulenia po zabiegu. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, to znaczy, jeśli ktoś nie przyjdzie z tobą, upewnij się, że jest tu personel medyczny, który ci pomoże.
 • Zalecamy, aby po przyjeździe mieć przy sobie gotówkę. Ponieważ w Turcji czasami mogą wystąpić trudności z dokonaniem płatności kartą.
 • Upewnij się, że klinika przeszczepu włosów, do której się udajesz, będzie z Tobą w każdej chwili, od momentu przybycia na lotnisko do czasu.
 • Nie zapomnij zabrać ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy. Może to być nawet aparat fotograficzny. Ponieważ jeśli masz przeszczep włosów w Turcji, wiedz, że jesteś tu nie tylko dla tej procedury. Będziesz mieć również możliwość odbycia wycieczki Bez względu na to, w którym mieście w tym wyjątkowym kraju się znajdujesz, czeka Cię wspaniała odkrywcza podróż.

Czego się spodziewać?

Proces rozpoczyna się natychmiast po wylądowaniu na lotnisku. Zostaniesz przetransportowany do pięciogwiazdkowego hotelu luksusowym samochodem przygotowanym dla Ciebie. Pierwszego dnia, po pozostawieniu rzeczy w hotelu, możesz spacerować po mieście według własnego uznania. Transakcja odbędzie się następnego dnia. Ale może to być również pierwszy dzień przyjazdu zgodnie z planem. Ta sytuacja jest różna.

W dniu operacji lekarz zbada Cię w szpitalu. Wykonywane są badania krwi, a lekarz ocenia wyniki tych badań.

Następnie lekarz przeprowadzi analizę włosów. Wspólnie zdecydujecie, jaka fryzura będzie najbardziej odpowiednia dla Twojego kształtu twarzy. Proces ten ma ogromne znaczenie, ponieważ określa się tutaj, gdzie rozpocznie się linia włosów i jak intensywny powinien być przeszczep włosów. Odtworzenie włosów to zabieg trwający 6-8 godzin. Przed wykonaniem zabiegu lekarz poda znieczulenie miejscowe. Po zakończeniu procedury podaje informacje o pozycji do spania, co jest najważniejszym szczegółem pierwszej nocy.

Po przeszczepie włosów pierwsze mycie odbywa się trzeciego dnia. W ciągu tych trzech dni można dowolnie zwiedzać miasto. Po przeszczepie włosów powrót do normalnego życia jest dość szybki. Dlatego też nie będziesz mieć trudności ze zwiedzaniem miasta. Ostatniego dnia lekarz oceni wyniki przeszczepu włosów. Jeśli nie będzie żadnych problemów, będziesz mógł wrócić do domu.

W całym tym procesie zespół ekspertów ds. zdrowia pomoże ci, gdy tylko będziesz tego potrzebować.

Przeszczep Wlosow w Turcji Proces

Anesthesia

Lokalny

Duration of treatment

6-8 Godziny

Stay in Istanbul

3 Dni

Socially acceptable

1 Dzień

Przeszczep Wlosow w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Przeszczep Wlosow w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Po przeszczepie włosów pierwsze mycie należy wykonać w szpitalu. Z tego powodu należy pozostać w Turcji do czasu pierwszego mycia. W tym celu będziesz potrzebować 3 dni po zabiegu. Po trzech dniach wykonywane jest pierwsze mycie włosów. Następnie można wrócić do kraju i czekać na wyniki.

Zazwyczaj zapraszamy naszych międzynarodowych pacjentów do Turcji co najmniej jeden dzień przed zabiegiem. Ponieważ należy poczynić pewne przygotowania do tego procesu. Ważne jest, abyś był tutaj dzień przed zabiegiem, aby te przygotowania można było łatwo wykonać.

Koszt przeszczepu włosów w Turcji różni się w zależności od różnych przyczyn. Jednak Ministerstwo Zdrowia zabrania podawania kosztów procedur medycznych w Internecie. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie ujawnić ceny. Możesz skontaktować się z klinikami telefonicznie lub e-mailem, aby dowiedzieć się o cenach klinik.

Do przeszczepu włosów na całej głowie potrzeba średnio 3000-6000 przeszczepów. Liczba ta różni się jednak w zależności od wielkości potrzebnego obszaru.

Ze względu na przystępne koszty leczenia w obu krajach, zarówno Indie, jak i Turcja należą do krajów preferowanych przez pacjentów do przeszczepu włosów. Jednak Turcja ma znacznie bardziej doświadczonych lekarzy i najnowocześniejszy sprzęt medyczny niż Indie. Z tego powodu pacjenci często preferują przeszczep włosów tutaj.

Jeden przeszczep zawiera około 2-3 pasma włosów. Na przykład 2500 przeszczepów kosztuje od 4500 do 5500 pasm włosów w zależności od rodzaju włosów danej osoby. Lekarz określa liczbę potrzebnych przeszczepów, wykonując kalkulację przeszczepu przed przeszczepem włosów.

Ze względu na mobilność kursu walutowego na całym świecie, koszty przeszczepu włosów w Turcji są bardzo przystępne, szczególnie dla osób mieszkających w Europie. Jednak niskie ceny nie są jedynym sekretem sukcesu Turcji, ponieważ jednocześnie, dzięki poziomowi wiedzy i zaplecza technologicznego, nasz kraj zajmuje korzystną pozycję w transplantacji włosów.

Jeśli przeszczep włosów jest wykonywany przez doświadczonego lekarza, jest to bardzo bezpieczna procedura. Nie możemy jednak powiedzieć tego samego o przeszczepie włosów, który nie jest wykonywany w warunkach szpitalnych i przez doświadczonego lekarza.

Ponieważ jest to zabieg mikrochirurgiczny, potrzebne jest sterylne środowisko. Jednocześnie lekarz powinien być bardzo wyspecjalizowany w tej dziedzinie. Ponadto zabieg musi być wykonywany w certyfikowanej klinice przeszczepu włosów lub w środowisku szpitalnym. Każda transakcja, w której spełnione są te warunki, jest bezpieczna.

Tak długo, jak proces przeszczepu włosów jest wykonywany przy użyciu odpowiedniej techniki, nowo wyhodowane włosy będą trwałe przez całe życie.

Ceny przeszczepu włosów różnią się w zależności od doświadczenia lekarza i jakości kliniki. Jednak w każdym przypadku ceny przeszczepu włosów w Turcji są bardziej przystępne niż w krajach europejskich. Ze względu na nowe ograniczenia wprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia, nie możemy podawać cen procedur medycznych w Internecie. Dlatego musisz skontaktować się z kliniką, do której chcesz się udać, aby uzyskać informacje o cenach.

Po przeszczepie włosów nie ma innej utraty włosów bez utraty szoku. Przy odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu, bardzo łatwo jest uzyskać stuprocentową skuteczność procesu przeszczepu włosów.

Jest bardzo prawdopodobne, że zabiegi przeszczepu włosów wykonywane w ośrodkach, które nie są autoryzowane do przeszczepu włosów, zakończą się niepowodzeniem. Nie ma jednak takiej możliwości, jeśli proces ten zostanie przeprowadzony prawidłowo.