Stomatologia

All on 6 w Turcji

All on 6 w Turcji

Co to jest All on 6?

Zabieg all-on-6 jest przeznaczony do stosowania w nagłych przypadkach. Procedura ta jest stosowana w celu zastąpienia całego zestawu górnych lub dolnych zębów. Procedura all-on-six wykorzystuje sześć implantów dentystycznych do wykonania stałej protezy, która służy jako most lub kotwica dla dodatkowej protezy. Wielu pacjentów skorzystało z zębów odbudowanych za pomocą zabiegu All-on- 6 i jest to znacznie mocniejsza i zdrowsza proteza wśród protez.

Pokazuje to, że procedura All on Six jest metodą leczenia o wysokim wskaźniku powodzenia w długoterminowych obserwacjach. Pacjenci, którzy regularnie zgłaszają się na wizyty kontrolne poleczeniu, korzystają ze swoich zębów bez żadnych problemów przez wiele lat. Implanty wszczepione w podbródek z czasem integrują się z kością szczęki, imitując naturalne korzenie i tworząc bardziej organiczny uśmiech.

Przed Operacją All on 6

Przed wszczepieniem 6 implantów pacjenci są sprawdzani, czy nadają się do zabiegu i są informowani o leczeniu. Szczególnie ważne jest, aby gęstość kości była wystarczająca. W przypadku tego rodzajuleczenia ważne jest, aby choroby były pod kontrolą, szczególnie u osób z cukrzycą. W tym procesie konieczne jest również zaprzestanie przyjmowania leków rozrzedzających krew.

Zazwyczaj przeszczep kości nie jest konieczny w przypadku operacji All-on-6. Może on być konieczny w zależności od gęstości kości pacjenta. Przed rozpoczęciem zabiegu dentysta oceni i skontroluje jamę ustną oraz odpowiednio doradzi.

Zabieg może być wykonywany w sedacji dożylnej lub znieczuleniu miejscowym. Zwykle każda szczęka zajmuje około dwóch godzin. Jeśli konieczne jest wykonanie zastrzyków, można je wykonać w tym samym czasie, a obszary wokół zastrzyków są dokładnie oczyszczane. W szczękę wszczepione zostaną implanty stomatologiczne. Umieszczony zostanie tymczasowy łuk zębowy, który jest lżejszy niż

uzupełnienie stałe i daje czas na zagojenie się jamy ustnej.

Po wszystkich 6 operacjach

Minimalny ból i obrzęk mogą rzadko występować po zabiegach z użyciem technik All on 6. Ważne jest, aby stosować zimne okłady przez pierwsze 24 godziny po zabiegu, aby zapobiec wystąpieniutego stanu i zapewnić szybki powrót do zdrowia w przypadku jego wystąpienia. Proces gojenia w tym obszarze można osiągnąć komfortowo, stosując leki, które dentysta przepisze zgodnie z zaleceniami.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

W okresie następującym po aplikacji należy zadbać o to, aby obciążenie protezy było jak najmniejsze podczas użytkowania tymczasowych protez dentystycznych. Zaleca się unikanie spożywania twardych i lepkich pokarmów w celu uniknięcia przeciążenia protez tymczasowych. W tym procesie ważne jest spożywanie miękkich pokarmów w celu zapewnienia idealnego połączenia między kością a implantem. Po założeniu stałych protez zębowych można powrócić do normalnej diety. Ważne punkty procedury implantacji po zabiegu All on 6 są następujące:

-Nasi lekarze podają pacjentom leki do stosowania po zabiegu. Leki te należy przyjmować regularnie w wyznaczonych godzinach.

-Podczas gdytymczasowa proteza jest zakładana na pierwsze trzy miesiące, ważne jest, aby

zwracać uwagę na odżywianie. W trakcie tego procesu nasi lekarze zalecają dietę. Zgodnie z tą dietą nie należy spożywać niektórych produktów, zwłaszcza twardych posiłków.

 • Higiena jamy ustnej powinna być kontynuowana nieprzerwanie po zastosowaniu procedury implantologicznej All on

-Jeśli w okresie stosowania protezy tymczasowej dojdzie do złamania protezy, należy skonsultować się z naszymi lekarzami. Zabieg ten należy wykonać szybko, aby zminimalizować utratę implantu.

W fazie karmienia po zabiegu wszczepienia implantu All on 6; nasi pacjenci mogą zacząć jeśćbezpośrednio. Muszą jednak uważać na to, co spożywają. Tymczasowe protezy są używane przez 3 miesiące po zabiegu i w tym okresie należy unikać spożywania pokarmów, które są twarde i mogą spowodować utratę implantów. Po zespoleniu kości z implantami możliwe jest spożywanie pożądanych pokarmów. Dieta nie jest obowiązkowa.

Biorąc pod uwagę żywotność implantu All on 6, wydaje się on być skuteczny przez bardzo długi czas. Podczas gdy utrzymuje swój efekt do 10 lat w przypadku dolnej szczęki, sukces można osiągnąć do 5 lat w przypadku górnej szczęki. W wyniku ostatnich badań i długoterminowej obserwacji pacjentów, u których zastosowano tę metodę, osiągnięto wysoki wskaźnik powodzenia w przypadku techniki implantacji all on 6. Jest to technika leczenia, która daje ostateczne wyniki.

All on 6 w Turcji Proces

Anesthesia

Lokalny

Duration of treatment

6-8 Godziny

Stay in Istanbul

3 Dni

Socially acceptable

1 Tydzień

All on 6 w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 5 nocy w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

All on 6 w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Idealnie jest być w Stambule kilka dni przed wszystkimi zabiegami stomatologicznymi.

Leczenie potrwa 1-2 dni, więc należy je odpowiednio zaplanować.

Rozwiązanie All on six jest lepsze niż All on four, ponieważ dodatkowe implanty zapewniają kości szczęki większą wytrzymałość i stabilność. Protezy wykonane jednocześnie mogą wytrzymać do 20 lat.

Między implantami stomatologicznymi all-on-4 i all-on-6 najbardziej oczywistym rozróżnieniem jest liczba implantów wprowadzonych do jamy ustnej. Niektórzy dentyści uważają, że technika all-on-6 daje protetycznemu łukowi zębowemu mocniejszą, solidniejszą podstawę, co prowadzi do bardziej trwałego i wygodnego uśmiechu.

Przed wszczepieniem implantu pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe lub ogólne, dzięki

czemu sam zabieg jest bezbolesny. Po ustąpieniu znieczulenia po zabiegu może wystąpić bolesność i obrzęk.

 • Szczotkuj zęby miękką szczoteczką co najmniej dwa razy
 • Do codziennego nitkowania zębów używaj nici niewoskowanej lub przeznaczonej do implantów.
 • Do czyszczenia ciasnych miejsc należy używać szczotki pokrytej
 • Używaj pasty do zębów bez substancji ściernych

 

Sześć implantów dentystycznych jest wykorzystywanych w chirurgii implantologicznej do budowy stałej protezy. Służy on jako zakotwiczenie dla protezy overdenture lub mostu. Aby solidnie zamocować sztuczne zęby, sześć implantów umieszcza się w dolnej lub górnej kości szczęki.

Cała procedura trwa jeden dzień; w zależności od pacjenta często trwa od 2 do 4 godzin. Z

olśniewającym uśmiechem, pacjenci mogą wrócić do pracy następnego dnia dzięki tej chirurgii tego samego dnia.

Zawsze możesz skontaktować się ze swoim chirurgiem jamy ustnej, aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, ale ogólnie rzecz biorąc, używanie elektrycznej szczoteczki do zębów jest całkowicie

bezpieczne dla implantów, gdy pacjent w pełni wyzdrowieje po wszczepieniu implantów dentystycznych.

W przeciwieństwie do naturalnych zębów, implanty dentystyczne są trwałe. Mikroorganizmy

powodujące próchnicę zębów nie mogą ich dotknąć, ponieważ są zbudowane z metalu i porcelany.

Pacjenci ze złym stanem uzębienia w przeszłości oraz z problemami, które utrudniałyby lub spowalniały proces rekonwalescencji po zabiegu wszczepienia implantu, nie są doskonałymi kandydatami do zabiegu All on 6.

Pod implantem dentystycznym nie ma miejsca, w którym mógłby utknąć pokarm, w przeciwieństwie do korony, która jest przymocowana do górnej części zęba. Protezy wsparte na implantach są nieco inne. Proteza pełnego łuku jest mocowana do wszystkich 6 metalowych korzeni i łączników w miejsce oddzielnych koron.