Operacje Plastyczne

Brachioplastyka w Turcji

Arm Lift w Turcji

Co to jest brachioplastyka?

Chirurgia estetyczna zajmuje się każdą częścią ciała. Jest to podejście, które ma na celu skorygowanie wrodzonych, później rozwijających się i związanych z czasem problemów. Górna część naszych ramion również przyciąga uwagę jako obszary, które są pożądane do skorygowania za pomocą liftingu ramion i / lub operacji wyszczuplających ramiona z rosnącym napięciem.

Od czasu do czasu problem obwisłych ramion może pojawić się z powodów takich jak wiek lub przyrost masy ciała. Zwiotczenie można wyeliminować poprzez interwencję chirurgiczną na skórze ramion, gdzie zwiotczenie jest obserwowane z różnych powodów. W zależności od stopnia zwiotczenia można znaleźć rozwiązanie za pomocą sportu i ćwiczeń. Jednak w przypadku zaawansowanego zwiotczenia operacja rozciągania ramion jest absolutnie konieczna. Zwłaszcza jeśli występuje nadmiar skóry, interwencja inna niż operacja nie będzie wystarczająca.

Metody Brachioplastyka

Operacje liftingu ramion cieszą się w ostatnich latach dużym zainteresowaniem osób dbających o estetyczny wygląd. Wskaźnik powodzenia operacji można również zaliczyć do powodów, które zwiększają popyt. Praca z doświadczonym zespołem jest również jednym z czynników wpływających na sukces.

Istnieją dwa różne podejścia do rozwiązania problemu zgrubienia w okolicy ramienia, w zależności od stopnia problemu.

  • Operacja rozciągania ramion, która umożliwia zarówno wyszczuplenie ramion, jak i wyeliminowanie problemu obwisłych
  • Operacja liposukcji bez blizn, która pozwoli na wyszczuplenie

Chirurgia Estetyczna Liftingu Ramion

W zależności od stopnia zwiotczenia skóry w kieszeniach ramion i grubości podskórnej tkanki tłuszczowej, podejmowana jest decyzja o operacji estetycznej liftingu ramion i metodzie. Operacje liftingu ramion wykonywane są w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, w zależności od stanu pacjenta. Osoby operowane w znieczuleniu miejscowym mogą zostać wypisane tego samego dnia pod kontrolą lekarza, natomiast osoby operowane w znieczuleniu ogólnym mogą zostać wypisane następnego dnia. Czas operacji liftingu ramion wynosi 1,5-2 godziny. Dwa dni po zabiegu liftingu ramion pacjent może wziąć kąpiel. Pacjent może rozpocząć aktywność sportową po 1-1,5 miesiąca.

Metoda Liposukcji

Trzy różne techniki są często stosowane w aplikacji liposukcji stosowanej do rozciągania ramion.

Liposukcja Tumescencyjna

Technika ta jest jedną z najczęściej stosowanych procedur liposukcji. W tej metodzie, znanej również jako liposculpture, duża ilość rozcieńczonej lidokainy (miejscowy środek znieczulający) i epinefryny (środek zwężający naczynia włosowate) jest wstrzykiwana do tkanki tłuszczowej w obszarze problemowym, powodując, że docelowa tkanka jest spuchnięta i twarda. Wykonując bardzo małe nacięcia, nadmiar tkanki tłuszczowej jest usuwany za pomocą mikrokaniul. Podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia otaczających tkanek. Tłuszcz jest następnie umieszczany tuż pod powierzchnią skóry. W ten sposób ramię staje się znacznie bardziej żywe i pełniejsze. Technika liposukcji tumescencyjnej wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.

Liposukcja Laserowa

W tej technice, w której energia lasera jest wykorzystywana do upłynnienia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, stopiona tkanka tłuszczowa jest wyrzucana z organizmu za pomocą mikrokaniul.

Podobnie jak w przypadku liposukcji tumescencyjnej, daje ona pomyślne wyniki bez powodowania znacznych uszkodzeń otaczających tkanek.

Ponadto sterylny roztwór soli fizjologicznej jest używany do znacznie szybszego powrotu do zdrowia. W ten sposób napinanie skóry po zabiegu jest szybsze i bardziej skuteczne. W szczególności laser pomaga stopić komórki tłuszczowe, które są trudno dostępne przez tkankę włóknistą i napiąć skórę na ramieniu, co jest bardzo korzystne w przypadku liposukcji stosowanej na ramieniu.

Liposukcja Vaser

Wykorzystuje ciepło z energii ultradźwiękowej do rozbijania tkanki tłuszczowej i emulgowania komórek tłuszczowych. Upłynniona tkanka tłuszczowa jest łatwo usuwana z organizmu przez cienką kaniulę. Podobnie jak liposukcja laserowa, technika ta wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby zapewnić maksymalne usuwanie tłuszczu przy minimalnym efekcie bez uszkadzania otaczających tkanek. W ten sposób uzyskuje się bardzo naturalny i skuteczny efekt. Metoda liposukcji laserowej stosowana na ramieniu to rewolucyjny proces usuwania tłuszczu, który zapewnia natychmiastowe rozwiązanie i szybkie rezultaty.

Bez względu na zastosowaną technikę liposukcji, jeśli występuje nadmiar skóry, po tych zabiegach należy ją usunąć chirurgicznie. Czasami nadmiar skóry jest ograniczony do pachy, a czasami ciągnie się aż do łokcia. W pierwszym przypadku nadmiar skóry można odzyskać, pozostawiając ograniczoną bliznę, którą można ukryć tylko pod pachą. W drugim przypadku proces rozciągania ramienia kończy się pozostawieniem blizny na wewnętrznej części ramienia. Blizna ta nie jest jednak widoczna, gdy patrzy się na nią z przodu lub z tyłu.

Przed Operacją Brachioplastyka

Przed operacją liftingu ramion pacjenci muszą przestrzegać zaleceń lekarza. Przed operacją naciągnięcia ramion pacjent musi przestrzegać pewnych zasad, podobnie jak w przypadku innych operacji. Najważniejszym powodem jest zapewnienie komfortu operacji.

Pacjenci, którzy zostaną poddani zabiegowi chirurgicznemu, powinni zwrócić uwagę na leki, które będą stosować w ciągu 4 lub 5 dni przed zabiegiem. W szczególności w tym okresie należy unikać leków rozrzedzających krew, takich jak aspiryna.

Podczas tego badania i oceny lekarz zapoznaje się ze szczegółową historią medyczną i oczekiwaniami dotyczącymi tej operacji. Lekarz chce się upewnić, że pacjent rozumie oczekiwane blizny po operacji, ponieważ blizny na ciele nie bledną tak jak blizny na twarzy. Zajmuje to więcej czasu i wymaga większego wysiłku. Jeśli ilość luźnej skóry i zwiotczałej tkanki nie jest zbyt duża, zabieg ten można również zaplanować jako połączenie liposukcji i/lub operacji krótkiej blizny.

Podczas oceny pacjentka musi najpierw kwalifikować się do operacji krótkich blizn. Lekarz może skierować pacjenta na tę operację, jeśli skóra jest stosunkowo elastyczna, a ilość tkanki do usunięcia jest średniej wielkości, jeśli skóra nie jest wyraźnie uszkodzona przez słońce i jeśli skóra nie jest bardzo luźna.

Po Operacji Brachioplastyka

Należy unikać nagłych i nadmiernych ruchów ramienia. Po linii szwów należy założyć opatrunek zamknięty na okres do 1 tygodnia. Morze i basen; ciężka praca, używanie ramion jest zabronione przez 3 tygodnie. Od następnego dnia pacjent może z łatwością wykonywać codzienne czynności.

Po operacji podniesienia ramienia nie należy uprawiać aktywnych sportów, zwłaszcza w okolicy ramienia, średnio przez 3-4 tygodnie.

Obrzęk może wystąpić w dłoniach i przedramionach we wczesnym okresie, tj. w ciągu pierwszych 2 tygodni po zabiegu; zwłaszcza jeśli wykonano również liposukcję. Jest to normalne. Nawet ten obrzęk może być związany z gorsetem ramiennym. Bardzo dobrze jest, gdy pacjent od czasu do czasu zdejmuje gorset i odpoczywa przez pół godziny, leżąc w pozycji z uniesionymi ramionami. Obrzęk podobny do obrzęku limfatycznego nie występuje w późnym okresie.

Brachioplastyka Proces

Anesthesia

Ogólne

Duration of treatment

2-3 Godziny

Stay in Istanbul

5 Dni

Socially acceptable

7-8 Dni

Brachioplastyka w Turcji Cena

All inclusive package
  • Darmowa konsultacja
  • 4 noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
  • Badania przed/pooperacyjne
  • Koszt laboratorium
  • Leki i sprzęt
  • Cały transfer VIP
  • Wsparcie 7/24
  • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Brachioplastyka w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Dobrze jest być w Stambule kilka dni przed operacją. Badania, testy krwi i inne szczegóły należy wykonać dzień przed operacją.

Zgodnie ze standardową procedurą, pacjent spędzi noc w szpitalu w dniu operacji, aby monitorować swoją sytuację. Następnie pierwsza rekonwalescencja potrwa 7-10 dni, a jeśli chcesz zobaczyć kilka ciekawych miejsc w Stambule, zaplanuj odpowiednio swoje wakacje.

2-3 tygodnie później zobaczysz, że Twój powrót do zdrowia dobiega końca.

Brachioplastyka, często znana jako lifting ramion, to operacja chirurgiczna, która redukuje nadmierną, opadającą w dół skórę. Napina i wygładza tkankę podskórną, która nadaje ramieniu kształt. Redukuje również określone kieszenie tłuszczu w okolicy ramienia.

Brachioplastyka jest ogólnie bezpieczną operacją. Niebezpieczeństwa są jednak częścią każdej operacji. Ryzyko zmienia się wraz z wiekiem, ilością zrzuconych kilogramów i stanem zdrowia. Zależą one również od techniki chirurgicznej zastosowanej przez lekarza.

Zazwyczaj brachioplastyka usuwa od 600 do 1800 gramów lub od 1,5 do 4 funtów tłuszczu i nadmiaru skóry ramienia. Należy pamiętać, że nie jest to zabieg odchudzający.

Typowe jest występowanie siniaków, obrzęków, drętwienia, bólu, ucisku, pieczenia i drenażu z nacięć. Obrzęk może utrzymywać się od jednego do sześciu miesięcy, a drętwienie ustępuje wraz z postępem procesu gojenia.

Dorośli z poważnym zwiotczeniem skóry ramion są zazwyczaj kandydatami do liftingu ramion. Dorośli w każdym wieku, którzy nie mają znacznej nadwagi i których waga jest raczej stabilna. Osoby zdrowe, wolne od chorób, które utrudniałyby im gojenie lub narażały na większe ryzyko operacji.

 Małe rozejście się rany, rozejście się rany, surowiak, obrzęk limfatyczny, niemożność zamknięcia ramienia, słabe bliznowacenie, infekcja, krwotok, ucisk nerwu/zespół kompartmentu, nerwiaki i utrata czucia to powikłania, które mogą wystąpić po brachioplastyce.

Po operacji brachioplastyki może pojawić się i utrzymywać ból o różnym nasileniu i czasie trwania. Rzadko, przewlekły ból może wynikać z uwięźnięcia nerwów w tkance bliznowatej (nerwiaki) lub ze zmniejszenia ruchomości skóry w wyniku bliznowacenia.

Mini-lifting ramion to zabieg modelujący sylwetkę, który zapewnia gładsze ramiona. Procedura ponownie modeluje tkankę ramienia i usuwa obwisłą lub luźną skórę, napinając skórę ramienia. Mini lifting ramion lub mini brachioplastyka to jeden z najczęstszych zabiegów wykonywanych przez naszych pacjentów w Nowym Jorku.

Po liftingu ramion rany zostaną zszyte szwami wchłanialnymi lub szwami, które zostaną usunięte w ciągu jednego do dwóch tygodni.

Chociaż może wystąpić obrzęk i zasinienie, brachioplastyka zapewnia gładsze, bardziej napięte kształty, które są widoczne praktycznie wkrótce po zabiegu.