Operacje Plastyczne

Korekcja Powiek w Turcji

Korekcja Powiek w Turcji

Czym Jest Korekcja Powiek?

Lifting brwi wykonywany jest w celu wyrównania odległości między brwiami a linią włosów. Operacja wykonywana jest w celu uniesienia zdeformowanych i opadających brwi i przesunięcia ich na ich dawne anatomiczne miejsce.

Jest to zabieg wykonywany w celu podniesienia brwi, aby nadać im młodzieńczy wygląd, nadać oczom bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd lub skorygować wygląd nisko opadających brwi. Każdy punkt na naszej twarzy powinien być w harmonii. Istnieją proporcje między strukturami na naszej twarzy. Brwi są jedną ze struktur, które zapewniają te proporcje. Ze względu na znaczenie proporcji twarzy, lifting brwi jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów estetycznych.

Metody Korekcja Powiek

Podniesienie brwi można wykonać na kilka sposobów; można to zrobić metodą podwieszania liny i endoskopowo z podniesieniem czoła.

Korekcja Powiek za pomocą nici

Lifting brwi nićmi to proces podciągania brwi do góry za pomocą niewielkiego nacięcia wykonanego na skórze głowy i szwu, który schodzi do brwi. Jest to łatwa, praktyczna i pozbawiona ryzyka metoda.

Jest to zabieg, który można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym. Nie ma potrzeby zakładania opatrunku, ponieważ po zastosowaniu nici do liftingu brwi nie pozostaje blizna. Po zabiegu, w zależności od wieku danej osoby, mogą one zostać ponownie obniżone. Po krótkim czasie aplikacja może wymagać odnowienia.

Endoskopowy Korekcja Powiek

Metoda endoskopowego liftingu brwi wykonywana jest podskórnie. Zamknięta operacja wykonywana jest pod skórą brwi za pomocą teleskopu. Końcówka teleskopu jest wysuwana przez małe nacięcie wykonane w skórze głowy. W tym miejscu interweniuje się w zmarszczki mimiczne i koryguje mięśnie, które powodują, że osoba wygląda na niskie brwi. Osoba będzie miała taki obraz brwi, jaki chce i jaki jest dla niej odpowiedni. Nie ma problemu z wykonaniem endoskopowego liftingu brwi i innych operacji estetycznych razem.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Przed Operacją Korekcja Powiek

Podobnie jak w przypadku wszystkich operacji, konieczne jest odstawienie aspiryny i palenia tytoniu na 3 tygodnie przed operacją liftingu brwi. Ważne jest, aby unikać przyjmowania leków i innych substancji chemicznych, które mogą rozrzedzać krew w ciągu ostatniego tygodnia.

Czego nie używać:

-Leki przeciwbólowe, takie jak Voltaren, Vermidon i Apranax (Minoset, Novalgin mogą być stosowane, gdy konieczne jest złagodzenie bólu),

-Suplementy witaminowe, w tym żeń-szeń, miłorząb japoński, koenzym Q i inne składniki,

-Wszystkie produkty odchudzające

Jeśli lifting brwi będzie wykonywany w znieczuleniu miejscowym, wystarczy przestrzegać zaleceń lekarza przed operacją. Jeśli jednak planowany jest endoskopowy lifting brwi w znieczuleniu ogólnym, wymagane będzie przygotowanie do znieczulenia, pozostawanie na czczo przez określony czas i przyjmowanie leków.

-Jeśli masz infekcję górnych dróg oddechowych, poinformuj o tym lekarza, operacja może wymagać przełożenia.

-Zabieg jest zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Jeśli jednak będzie on połączony z liftingiem czoła i twarzy, wykonuje się go w znieczuleniu ogólnym.

-Palenie może niekorzystnie wpływać na gojenie się ran. Z tego powodu korzystne byłoby zaprzestanie palenia na tydzień przed zabiegiem.

-Może wystąpić tendencja do krwawienia podczas miesięcznej miesiączki (menstruacji), więc operacja może wymagać przełożenia, choć niekoniecznie. Należy poinformować lekarza o takiej sytuacji.

-Stosowanie aspiryny, leków ziołowych i tabletek witaminowych należy przerwać na 10 dni przed datą operacji, ponieważ zwiększają one skłonność do krwawień.

-Jeśli planowane jest znieczulenie ogólne, przed zabiegiem należy pościć przez 6 godzin.

-Przed zabiegiem podniesienia brwi należy szczegółowo omówić z lekarzem swoje życzenia, możliwe do wykonania zabiegi i ich trwałość.

-Zostanie wykonane zdjęcie, a także niezbędne plany i rysunki.

Po Operacji Korekcja Powiek

 • Antybiotyki zapobiegające infekcjom i leki przeciwbólowe zostaną podane zaraz po
 • Jeśli po zabiegu wykonano jedynie lifting brwi, można wrócić do domu tego samego
 • Nie palić przez 1 tydzień po
 • Nie należy przyjmować aspiryny i podobnych leków, tabletek ziołowych i witaminowych przez 10 dni po zabiegu, ponieważ zwiększają one skłonność do krwawień.
 • Wystarczy odpocząć w domu przez 1-2 dni. W tym okresie należy położyć się z głową powyżej poziomu serca i nakładać lód na brwi i czoło w odstępach
 • Powrót do pracy następuje zwykle 2-3 dni później.
 • Może wystąpić niewielki obrzęk i zasinienie, w którym to przypadku lekarz może zalecić stosowanie kremów w celu szybszego złagodzenia dolegliwości.
 • Możesz rozpocząć lekkie ćwiczenia w ciągu 1 tygodnia, a ciężkie sporty w ciągu 2-3
 • Przez kilka dni może występować łagodny ból, ale jest on dobrze tolerowany dzięki doustnej terapii przeciwbólowej.

Korekcja Powiek Proces

Anesthesia

Ogólne

Duration of treatment

1-2 Godziny

Stay in Istanbul

4 Dni

Socially acceptable

1 Tydzień

Korekcja Powiek w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Korekcja Powiek w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Przygotowania do tej operacji będą krótsze. Wszystkie badania można wykonać w dniu operacji.

Jeśli będziesz mieć tylko operację brwi, zostaniesz wypisany w tym samym dniu operacji. Dzięki wymaganej opiece możesz podróżować po Stambule i cieszyć się ulubionymi zajęciami.

Specjaliści podają, że trwa ona około 10-12 lat.

Idealny wiek do wykonania liftingu brwi to 45-60 lat.

Blizny, problemy z owłosieniem, zmiany czucia skóry, asymetrie to najczęściej obserwowane powikłania po operacji podniesienia brwi.

Mini lifting brwi, opisywany również jako endoskopowy lifting brwi, koryguje ten problem poprzez wykonanie małych, ukrytych nacięć na skórze głowy i endoskopowe uwolnienie marszczących się mięśni podczas podnoszenia brwi.

Aby zmniejszyć wygląd ciężkich, obwisłych brwi, wykonuje się zabieg chirurgiczny. Pacjenci mogą skorzystać z tej techniki, aby naprawić głębokie bruzdy i wyprostować zakapturzone oczy. Aby pozbyć się worków pod dolnymi powiekami i nadmiaru skóry z górnych powiek, można zalecić lifting powiek.

Cele procedury są tam, gdzie istnieje rozróżnienie. Lifting brwi podnosi pozycję brwi, aby wyglądać na mniej zmęczoną i może czasami pomóc obwisłym powiekom. Podczas gdy wygładzenie czoła jest głównym celem liftingu czoła, pozycja brwi może nie ulec znaczącej zmianie.

Zabieg blepharoplastyki przyniesie największe korzyści, jeśli górne i dolne powieki są znacznie opuchnięte, opadające lub zwiotczałe. Jeśli brwi pacjenta są bardzo opadające, lifting brwi może znacznie poprawić ich wygląd. Największą wadą liftingu brwi jest to, że wyniki zazwyczaj zanikają z czasem.

Zmarszczki między brwiami można leczyć za pomocą liftingu brwi Botoxem. Zastrzyki z Botox Cosmetic (toksyna botulinowa typu A) zwiększają również wysokość brwi. Aby wygładzić skórę na zewnątrz i rozluźnić mięśnie między brwiami, zastrzyki te rozluźniają mięśnie leżące poniżej.

Prysznic można wziąć po kolejnych 48 godzinach.

Po pierwszych tygodniach, w miarę odradzania się nerwów, skóra głowy zaczyna swędzieć. Drętwienie spowodowane nacięciem może trwać nieco dłużej niż dziewięć miesięcy.