Operacje Plastyczne

Korekta Uszu w Turcji

Korekta Uszu w Turcji

Co To Jest Korekta Uszu?

Otoplastyka to uwypuklenie uszu większe niż normalnie. Zniekształcenie to nazywane jest wydatnym uchem, gdy jest wyraźnie widoczne i przyciąga uwagę, gdy patrzy się na nie od przodu lub od tyłu.

Chociaż nie powoduje żadnych problemów zdrowotnych, może prowadzić do utraty psychologicznej pewności siebie i lęku społecznego. Dzięki zabiegowi kosmetycznemu, otoplastyce, pacjenci mogą odzyskać pewność siebie.

Wybitna chirurgia estetyczna uszu, która jest stosowana u osób z poważnymi dolegliwościami uszu, polega na zmianie kształtu małżowiny usznej i nadaniu jej bardziej estetycznego kształtu. Istnieje wiele technik i metod chirurgii estetycznej uszu.

Otoplastyka, która jest często stosowana we wszystkich grupach wiekowych i ma wysoką trwałość, jest bezbolesną operacją, która nie wymaga hospitalizacji po operacji.

Metody Korekta Uszu

Istnieją trzy różne procedury operacji otoplastyki.

Korekta Uszu bez nacięć

Korekta Uszu bez nacięć to jeden z zabiegów otoplastyki stosowanych w celu korekcji odstających uszu. Chociaż istnieją różne procedury chirurgiczne, które mogą być stosowane w leczeniu tej choroby, Korekta Uszu bez nacięć jest minimalnie inwazyjną procedurą z szybszym powrotem do zdrowia i zmniejszonym ryzykiem powikłań.

Korekta Uszu małżowiny usznej

Zwężona deformacja ucha, znana również jako deformacja ucha typu lop, to stan chorobowy, w którym górna część ucha zagina się do przodu. Korekta Uszu małżowiny usznej to zabieg chirurgiczny stosowany w celu skorygowania tego stanu. Deformacja ta może mieć różne nasilenie, od niewielkiego do ciężkiego. Zagięcie górnej części ucha może przesłaniać normalne szczegóły ucha, sprawiać wrażenie, że uszy są wyjątkowo małe i sprawiać, że uszy "wystają" bardziej niż zwykle.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Korekta Uszu jednego ucha

Pacjenci będą mieli operowane tylko jedno ucho przy użyciu techniki otoplastyki. Głównym celem tej metody jest skorygowanie nieprawidłowości lub zwiększenie atrakcyjności, co jest typowe dla innych zabiegów otoplastyki. Aby to osiągnąć, małżowina uszna lub ucho zewnętrzne jest po prostu przekształcane przez chirurgów. Dlatego powinieneś wybrać otoplastykę jednego ucha, jeśli myślisz o zmianie swojego wyglądu poprzez wykonanie tylko jednej procedury korekcji ucha.

Przed Operacją Korekta Uszu

Pacjent, który jest kandydatem do estetyki uszu, jest informowany o szczegółach przed zabiegiem. Przed lustrem wykonywane są animacje na temat możliwych rezultatów planowanej interwencji. Jest to najważniejszy czynnik, który eliminuje współczynnik stresu pacjenta i obawy związane z możliwym rezultatem. Zgodnie z zaleceniami dotyczącymi wszelkiego rodzaju zabiegów chirurgicznych, pacjenci są proszeni o ograniczenie palenia lub nawet przerwanie na jakiś czas, zaprzestanie przyjmowania leków rozrzedzających krew, jeśli takie istnieją, oraz przerwanie przyjmowania niektórych witamin lub leków ziołowych na kilka dni przed zabiegiem.

Po Operacji Korekta Uszu

Najważniejszą zasadą podczas wykonywania tego procesu jest zachowanie nienaruszonego naturalnego wyglądu ucha. Możliwe jest wyjście do domu zaraz po zabiegu. Ucho pozostaje zabandażowane przez 2-3 dni. Po zdjęciu bandaża można wziąć prysznic. Po zabiegu może wystąpić obrzęk (opuchlizna) i zasinienie ucha, które powraca do normy w ciągu 1-2 tygodni. Miękki bandaż przypominający opaskę sportową można zakładać na głowę wieczorami przez 2-3tygodnie. Dzieci mogą wrócić do szkoły po tygodniu, jeśli będą uważać podczas zabawy. Większość dorosłych może wrócić do pracy po 3-4 dniach. Dzięki operacjom estetycznym ucha uzyskuje się nie tylko deformacje ucha, ale także uderzającą poprawę stanu psychicznego osoby. Nie będziesz już musiał zakrywać uszu włosami.

Korekta Uszu Proces

Anesthesia

Ogólne

Duration of treatment

1-2 Godziny

Stay in Istanbul

4 Dni

Socially acceptable

1 Tydzień

Korekta Uszu w Turcji Cena

All inclusive package
  • Darmowa konsultacja
  • 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
  • Badania przed/pooperacyjne
  • Koszt laboratorium
  • Leki i sprzęt
  • Cały transfer VIP
  • Wsparcie 7/24
  • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Korekta Uszu w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Konieczne jest wykonanie testów i badań. Dlatego lepiej jest być w Stambule na kilka dni przed operacją.

Procedura otoplastyki trwa zazwyczaj 1,5 godziny. Przygotowanie, operacja i rekonwalescencja trwają zazwyczaj tydzień. Można więc powiedzieć, że w Stambule spędzisz około 5 dni. Możesz przedłużyć swój pobyt, aby zobaczyć piękny Bosfor i historyczne miejsca w Stambule.

Chociaż próg bólu jest zmienny u każdego człowieka, można powiedzieć, że zabieg otoplastyki jest mniej bolesny. Ból będzie łagodzony przez nasz profesjonalny personel.

Procedura przynosi trwałe rezultaty.

Rozwój ucha następuje około 5 roku życia. Specjaliści zalecają szybki powrót do zdrowia i mniejsze ryzyko, jeśli operacja zostanie przeprowadzona w dzieciństwie.

Nie jest to oczekiwany rezultat, uszy cofają się po otoplastyce. Jeśli tak się stanie, należy dokładnie przestrzegać procedur pooperacyjnych.

Otoplastyka, jako zabieg kosmetyczny, nie jest skomplikowaną procedurą. Proces rekonwalescencji jest również łatwy do zaadaptowania.

Uszy i szyja zostaną znieczulone w wyniku wstrzyknięcia. Może zostać zastosowany środek uspokajający. Podczas zabiegu pacjent będzie jednak przytomny.

% 96 operacji otoplastyki jest wykonywanych z powodzeniem.

Na twarzy nie wystąpią żadne ogólne zmiany, z wyjątkiem wyglądu ucha.

Ten rodzaj komplikacji prawie nigdy nie występuje w przypadku operacji Korekta Uszu.

Zwykle zajmuje to co najmniej 6 tygodni. Ale różnicę zaczniesz widzieć już po 2-3 tygodniach.