Operacje Plastyczne

Lifting Ud w Turcji

Lifting Ud w Turcji

Co To Jest Lifting Ud?

Dzięki chirurgii estetycznej liftingu ud ludzie mogą wyeliminować dysproporcje we własnym ciele i mieć proporcjonalne ciało. Możliwe jest wyprostowanie biodra za pomocą protez, zastrzyków tłuszczu i różnych wypełnień.

Jeśli biodra są zbyt płaskie, mają obwisły wygląd, wyglądają płasko z powodu problemów genetycznych, jest to wskazanie, że ludzie powinni skorzystać z estetyki liftingu ud. Wstrzykiwanie tłuszczu jest najbardziej preferowaną i bezpieczną procedurą. Protezy i wypełnienia nie są preferowane, ponieważ nie pasują każdemu. Wstrzyknięcie tłuszczu pobranego z talii lub brzucha w biodra pomaga ciału uzyskać całkowicie pozytywny wygląd. Thigh Lift oferuje pozytywne efekty na ciele osoby. Dzięki tej procedurze można skorygować nadmiernie płaskie lub obwisłe uda.

Metody Liftingu Ud

Lifting ud to operacja plastyczna, której coraz częściej wymagają kobiety z opadającymi, małymi lub płaskimi udami. W obrazie ud, szczególnie kobiety podkreślają, że tył spodni jest niski. Mogą być nawet osoby, które preferują specjalną bieliznę silikonową, aby ich uda wyglądały na podniesione. Podczas wstępnej oceny pacjentów, którzy zgłaszają się z dolegliwościami związanymi z udami, określa się, czy udo pacjenta jest zdeformowane, czy obwisłe, i odpowiednio stosuje się leczenie. Operacje okolicy ud to operacje, które mężczyźni preferują rzadziej niż kobiety. Uda są podnoszone przy użyciu różnych metod. Ludzie, którzy mają płaskie pośladki, zdeformowane z powodu czynników genetycznych, przyrostu lub utraty wagi, lub z powodu zwiotczenia, które nie może oprzeć się grawitacji z powodu starzenia się, mogą pozbyć się tych problemów za pomocą operacji w dzisiejszych czasach. Chirurgia estetyczna pośladków może być wykonywana trzema różnymi metodami. Operacje te mogą być wykonywane za pomocą iniekcji tłuszczu, protez i wypełniaczy; Pomaga to osobie osiągnąć estetyczny wygląd, którego pragnie i mieć pewność siebie.

Wstrzykiwanie tłuszczu

Wśród tych metod najbardziej preferowaną i bezpieczną metodą jest wstrzykiwanie tłuszczu. W przypadku iniekcji tłuszczu, zwłaszcza że tłuszcz pobrany z brzucha i talii jest wstrzykiwany w uda, osoba ma szansę pozbyć się niechcianego tłuszczu w tym samym czasie, a z drugiej strony uzyskuje krągły i proporcjonalny wygląd, a linie ciała stają się bardziej wyraźne. Ponieważ można zaobserwować, że pewna ilość tłuszczu topi się do 1,5 - 2 lat po tej operacji, zwykle zaleca się drugą operację w celu wydłużenia czasu i uczynienia go bardziej trwałym. Czas trwania operacji może się różnić w zależności od ilości pobieranego tłuszczu i zastosowanej metody liposukcji. Operacja, która trwa średnio 2-3 godziny, wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, a następnie pacjent musi pozostać w szpitalu przez 1 noc. Ponieważ tłuszcze są pobierane z organizmu metodą liposukcji, pacjent powinien używać gorsetu przez średnio 4 tygodnie. Po zabiegu może wystąpić łagodny ból, który można złagodzić środkami przeciwbólowymi. Pacjenci mogą powrócić do normalnego trybu życia w ciągu 3-5 dni. Jest to metoda wstrzykiwania komórek tłuszczowych pobranych z własnych tkanek pacjenta do jego biodra. W tym celu można wykorzystać tłuszcz z talii lub brzucha pacjenta.

Dzięki zastosowaniu liposukcji do bioder usuwany jest nadmiar tłuszczu. W ten sposób nogi będą wyglądały na dłuższe, a uda na bardziej obszerne i stylowe. Wstrzykiwanie tłuszczu w pośladki nie jest metodą w 100% trwałą. W zależności od składu chemicznego ciała pacjenta, 40% do 60% wstrzykniętego tłuszczu staje się trwałe w ciągu 1 lub 2 lat. W razie potrzeby drugą sesję wstrzyknięcia tłuszczu można wykonać po 1-2 latach. Po tej drugiej sesji osiąga się większą trwałość.

Estetyka Pośladków z Silikonową Protezą

Jest to metoda, w której sterylne implanty silikonowe są wykorzystywane do kształtowania uda. Dopóki proteza nie zostanie usunięta u pacjentów z protezą silikonową, udo jest trwałe zgodnie z życzeniem. Operacje protezowania pośladków odbywają się w znieczuleniu ogólnym i trwają około 2 godzin. Pacjent może powrócić do życia zawodowego po 1 tygodniu. Kieszeń jest tworzona wewnątrz mięśnia uda za pomocą nacięcia chirurgicznego wykonanego w miejscu, w którym spotykają się dwie połówki uda. Następnie w utworzonych kieszonkach umieszczane są protezy. Operacja protezy pośladka jest operacją bez śladu, to znaczy ślad znajduje się w ukrytym obszarze. Jest to zakamuflowana blizna, której nie widać nawet w stringach. Silikony stosowane w protezach pośladków są twardsze niż silikony stosowane w protezach piersi. Po operacji wszczepienia protezy uda pacjent może mieć problemy z siedzeniem i staniem przez pierwsze miesiące. Higiena jest bardzo ważna po operacji protezy uda ze względu na obszar chirurgiczny. Nacięcia chirurgiczne również wiążą się z wysokim ryzykiem zapalenia. Ponadto, podobnie jak w przypadku wszystkich operacji protezoplastyki, torebka po protezie i tkanki ciała protezy są ograniczone po tej operacji.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Operacja Podnoszenia Ud

Czasami pacjent ma obwisłe pośladki lub nawet luźne. Są to zazwyczaj pacjenci, którzy stracili nadwagę. U takich pacjentów stosuje się techniki liftingu ud. W tej technice udo jest podnoszone do góry. Podczas tej operacji powstaje najwięcej blizn. W okolicy talii pozostanie blizna po nacięciu,

która będzie widoczna w bieliźnie. Zaleca się stosowanie gorsetu przez około 4 tygodnie po wszystkich tych operacjach.

Kobiece ciało składa się w pewnym stopniu z zakrzywionych struktur, podczas gdy obszar talii jest zakrzywiony do wewnątrz, udo powinno wystawać na zewnątrz (to samo dotyczy piersi). Absolutnie konieczne jest usunięcie nadmiaru regionalnego tłuszczu w wewnętrznej części ud za pomocą liposukcji. 80%-90% pacjentów, którzy chcą wymodelować pośladki, ma zazwyczaj wgłębienia po bokach pośladków i niewydolność projekcji (zakrzywiony obraz) w górnej części pleców. W tym celu konieczne jest wstrzyknięcie oleju w te obszary. U osób z niewystarczającą ilością tkanki tłuszczowej, proteza ud jest łączona z tą samą procedurą. Istnieje wiele technik umieszczania protezy pośladka (chociaż rzadko stosuje się ją pod membraną, najczęściej stosowaną metodą jest domięśniowa).

Stosuje się w tym celu wypełnienia syntetyczne, takie jak Aquafilling.

Przed Operacją Podniesienia Uda

Estetyka ud, która jest bezbolesną i bezbliznową operacją, będzie znacznie bardziej skuteczna, jeśli zostaną spełnione warunki wstępne. Jednym z nich jest to, że pacjent powinien rzucić palenie przed operacją.

Jednocześnie korzystne będzie zaprzestanie stosowania leków rozrzedzających krew, roztworów ziołowych i leków o działaniu osłabiającym oraz postępowanie zgodnie z zaleceniami lekarza. Środki przeciwbólowe, takie jak aspiryna, vermidon i apranax; leki przeciwdepresyjne są koniecznością.

Estetyka ud jest jedną z metod, w których zastosowanie znieczulenia może się różnić w zależności od wykonywanego zabiegu.

Podczas zabiegu protezoplastyki pośladka stosuje się metodę znieczulenia ogólnego, ponieważ proteza zostanie przymocowana do części biodrowej pacjenta. Dzięki tej metodzie proteza zostanie dodana do niektórych części mięśni biodrowych pacjenta, biodro zostanie wyprostowane, a proteza zostanie umieszczona wokół biodra w zdrowy sposób.

Po Operacji Liftingu Ud

Pacjent zostanie zatrzymany na sali pooperacyjnej do czasu, aż anestezjolodzy zdecydują, że może zostać przeniesiony do własnego pokoju. Podczas pobytu w tej sali konieczne może być podawanie tlenu, monitorowanie pracy serca i utrzymywanie drożności dostępu naczyniowego. Tutaj zaczniemy podejmować pierwsze kroki w celu opanowania bólu. Wizyty na sali pooperacyjnej są zabronione w celu ochrony prywatności innych pacjentów i zmniejszenia ryzyka infekcji. Urządzenie utrzymujące drożność dostępu naczyniowego po operacji pozostanie na ramieniu przez około 48 godzin. Ta konfiguracja jest bardzo ważna. Umożliwi nam podawanie płynów, antybiotyków i innych leków, a także w razie potrzeby dostarczanie krwi do organizmu. Po operacji cała kończyna dolna (udo i łydka) zostanie pokryta elastycznym bandażem. Do obszaru operowanego zostanie wprowadzona mała rurka. Do rurki podłączony jest dren. Jego celem jest powstrzymanie gromadzenia się krwi wokół biodra. Rurka zostanie usunięta 24 godziny po operacji, a bandaż 48 godzin później. Wykonywanie lekkich ćwiczeń w celu zwiększenia mobilności zaraz po operacji pomoże zapobiec problemom z krążeniem i wzmocni mięśnie. Aby upewnić się, że drogi oddechowe są wolne od śluzu (flegmy) po operacji, ważne jest, aby uruchomić płuca. Kiedy ziewasz lub wzdychasz (prawie co godzinę), często bierzesz długie oddechy, często nieświadomie. Jednakże, gdy odczuwasz ból, jesteś senny z powodu znieczulenia lub leków, które przyjmujesz z powodu bólu, Twój normalny wzorzec oddychania może ulec zmianie i możesz zacząć oddychać płytko. W takiej sytuacji pielęgniarki serwisowe będą codziennie używać spirometru do pomiaru oddechu.

Kontrola Bólu

Kontrolę bólu należy rozpocząć od pacjenta. Ponieważ nie ma obiektywnego testu, który pozwoliłby zmierzyć, jak się czujesz, powinieneś pomóc zespołowi, informując o tym, jak wygląda ból, gdzie jest zlokalizowany i jak się zmienia, kiedy się zmienia. Czasami ból jest stały, czasami przerywany. Może być ostry, piekący, bolący lub pulsujący. Należy również opisać intensywność bólu.

Anagelsia;

Analgezja kontrolowana przez pacjenta to system, który wysyła środki przeciwbólowe do organizmu wtedy, gdy są one potrzebne.

Jest to pompa zasilana elektrycznie, napędzana przez mikroprocesor. Pompa ta jest podłączona do cewnika lub rurki zewnątrzoponowej w żyle i jest regulowana przez anestezjologa w celu zapewnienia ciągłego przepływu środków przeciwbólowych. System pozwala również kontrolować ten przepływ. Jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej leku, możesz natychmiast nacisnąć przycisk na pilocie zdalnego sterowania. Nie musisz się martwić, że zażyjesz za dużo leku. Pompa jest zaprogramowana tak, aby odrzucić prośbę o więcej leku po osiągnięciu wcześniej określonego limitu. Jeśli pomimo osiągnięcia tego limitu nadal odczuwasz ból, poinformuj o tym pielęgniarkę. Anestezjologia zostanie skontaktowana tak szybko, jak to możliwe.

Podejście 2: Terapia doustna;

Po 24-48 godzinach od zabiegu ból powinien zacząć się zmniejszać. W tym okresie zwiększy się również aktywność pacjenta. W tym okresie doustne środki przeciwbólowe pomogą jeszcze bardziej się zrelaksować.

Podejście 3: Terapia zimnem;

W celu zmniejszenia bólu i obrzęku zostanie zastosowana terapia zimnem w postaci okładów z lodu. Okłady z lodu zostaną dostarczone przez pielęgniarki.

Proces Wstawania

Rurka umieszczona w miejscu operacji zostanie usunięta 24 godziny po zabiegu. Następnie asystenci usiądą na krawędzi łóżka i zmienią pozycję. Zawroty głowy lub nudności i wymioty, które mogą wystąpić w tym czasie, nie powinny Cię niepokoić. Następnie pacjent zostanie podniesiony na nogi przy pomocy chodzika lub kul. Pierwszy spacer może być trudny. Należy pamiętać, że obszar biodra może być bolesny i obrzęknięty. Jednak z każdym dniem chodzenie będzie coraz wygodniejsze. O ile nie zalecono inaczej, należy chodzić ze stopami dotykającymi podłoża. Nie jest możliwe przeniesienie całego ciężaru ciała na biodro, ponieważ korzysta się z podparcia.

Pielęgnacja Miejsca Operacji

 • Należy codziennie sprawdzać miejsce zranienia pod kątem oznak zapalenia Jeśli zaczerwienienie rany zwiększy się i pojawi się wydzielina, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.
 • Szwy zostaną usunięte w dniu po operacji. Staraj się nie brać prysznica przed tym czasem i zawsze utrzymuj nacięcie w suchości. Nie należy nosić obcisłej odzieży na nacięciu.
 • Po zdjęciu szwów można wziąć prysznic, ale nie można myć się w
 • Upewnij się, że miejsce zabiegu zostało całkowicie i delikatnie
 • Przykładaj okłady z lodu do miejsca nacięcia przez 20 minut kilka razy
 • Leki przeciwbólowe należy przyjmować zgodnie z zaleceniami
 • Lek przeciwbólowy należy przyjmować, zanim ból stanie się zbyt silny; pomoże to szybciej zmniejszyć ból.
 • Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas ćwiczeń lub bezpośrednio po ich zakończeniu, zażyj lek przeciwbólowy co najmniej 45 minut przed ćwiczeniami. Zapewni to, że środek przeciwbólowy będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby zadziałać przed rozpoczęciem ćwiczeń.

Obrzęk

Większość pacjentów ma obrzęk operowanej nogi po wymianie stawu biodrowego. Chociaż wielkość obrzęku różni się w zależności od pacjenta, jest to zwykle normalne. W ciągu pierwszych 4 tygodni po operacji należy zminimalizować czas spędzany w pozycji siedzącej. Ponieważ taka sytuacja zwiększa obrzęk. Okresy chodzenia i okresy podnoszenia operowanej nogi powinny następować po sobie. Nadgarstek powinien znajdować się powyżej poziomu serca, gdy noga jest uniesiona.

Wydarzenia Sportowe

Po pełnym wyzdrowieniu można uprawiać lekkie sporty. Najbardziej odpowiednie są spacery, jazda na rowerze, pływanie i golf. Sporty wymagające dużych obciążeń i uderzeń, takie jak bieganie, skakanie, jazda na nartach, nie są odpowiednie.

Wspinaczka po schodach

Podczas rekonwalescencji prozaiczne wcześniej czynności będą wymagały szczególnej uwagi. Zakładanie skarpet, które jest najtrudniejsze, zwykle wymaga zgięcia pod kątem większym niż 90°. Nie jest to bardzo pożądana pozycja. W przypadku mężczyzn zalecane są podkolanówki. W przypadku kobiet łatwiej jest nosić rajstopy. W rzeczywistości wygodniejsze będą dwa długie paski przyszyte do krawędzi skarpety.

Wskazówki dotyczące prac domowych

 • Używaj fartucha z wieloma
 • Gorące płyny należy przenosić w pojemnikach z
 • Przesuwaj obiekty na stole warsztatowym zamiast je przenosić!
 • Podczas pracy na ławce należy siedzieć na wysokim stołku.
 • Unikaj pochylania się w celu podniesienia przedmiotów.
 • Nie używaj ani nie zbieraj dywanów w domu, aby zapobiec

Stosunek Seksualny

Zdecydowana większość pacjentów może bezpiecznie odbywać stosunki seksualne po wymianie stawu biodrowego. Pacjenci z upośledzonymi funkcjami seksualnymi z powodu bólu i sztywności bioder przed operacją zwykle stwierdzają, że ból w biodrach ustępuje po operacji i mogą się lepiej poruszać. Ogólnie rzecz biorąc, odbycie stosunku płciowego jest bezpieczne około 6 tygodni po operacji. Czas ten pozwala na zagojenie się nacięcia i mięśni wokół biodra. Środki ostrożności dotyczące całkowitej endoprotezoplastyki stawu biodrowego (nakazy i zakazy) powinny być brane pod uwagę zarówno podczas stosunków seksualnych, jak i wszystkich codziennych czynności.

Lifting Ud Proces

Anesthesia

Ogólne

Duration of treatment

2-4 Godziny

Stay in Istanbul

6 Dni

Socially acceptable

2 Tygodnie

Lifting Ud w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 5 nocy w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Lifting Ud w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Zaleca się przybycie do Stambułu co najmniej dwa dni przed operacją. Możesz zrelaksować się w dniu przyjazdu i wykonać wszystkie badania dzień przed operacją.

Operacja i proces gojenia potrwają około 7-8 dni. Stambuł to niesamowite miejsce z pięknymi zabytkami. Możesz więc chcieć zwiedzić okolicę. Powinieneś odpowiednio zaplanować swoje wakacje.

Lifting pośladków/ud, powszechnie określany jako plastyka ud, napina i unosi zwiotczałą skórę w okolicy ud i pośladków w celu poprawy konturu.

Chociaż niektóre efekty mogą być widoczne od razu, większość pacjentów odczuwa zauważalną poprawę po sześciu tygodniach. Po liftingu ud rezultaty mogą utrzymywać się nawet przez rok.

Typowe jest odczuwanie bolesności ud w pierwszym tygodniu po operacji. Dodatkowo można zauważyć zasinienie i obrzęk w pobliżu miejsc nacięcia. W większości przypadków do leczenia bólu można stosować doustne leki przeciwbólowe.

Chociaż ukierunkowane ćwiczenia mogą być stosowane do napinania mięśni, operacja jest jedynym sposobem na usunięcie nadmiaru skóry.

Linie wewnętrznych i zewnętrznych ud można wyszczuplić poprzez chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry i tkanki podczas liftingu ud.

Jakość skóry poprawia się zarówno pod względem wyglądu, jak i odczuć po liftingu ud. Nawet jeśli pozostaną zauważalne blizny, ogólne wyniki są trwałe, o ile utrzymasz stałą wagę i pozostaniesz zdrowy fizycznie. To normalne, że wraz z wiekiem ciało traci jędrność.

Blizna po wewnętrznym liftingu uda będzie przypominać pionową prostą linię biegnącą prosto w dół nogi od pachwiny lub będzie przypominać kształt litery T, z górną linią T ukrytą w fałdzie, w której udo styka się z pachwiną, a pozostała linia biegnie pionowo w dół wewnętrznej strony uda.

Pacjenci mogą siadać i korzystać z toalety po operacji liftingu ud.

Jeśli dyskomfort uniemożliwia zgięcie bioder w pozycji siedzącej, można oddać mocz do pojemnika przyłożonego do skóry, aby zapobiec rozpryskiwaniu moczu na boki.

W przypadku liftingu ud, który napina skórę w górnej części ud, wymagana jest poważna operacja.

Angażując się w aktywność aerobową, stosując zbilansowaną dietę i kondycjonując mięśnie za pomocą ćwiczeń siłowych, możesz przekształcić zwiotczałe nogi w smukłe, stonowane nogi. Jeśli to nie pomaga w uzyskaniu pożądanego wyglądu, możesz poddać się operacji liftingu ud.

Kandydatami do liftingu ud są zazwyczaj osoby, których waga jest raczej stabilna, osoby, które mają dodatkową tkankę miękką w bocznej lub wewnętrznej (przyśrodkowej lub bocznej) części ud, osoby w dobrym stanie zdrowia, które nie cierpią na żadne choroby, które mogłyby zwiększyć prawdopodobieństwo operacji lub utrudnić powrót do zdrowia.