Operacje Plastyczne

Mommy Makeover w Turcji

Mommy Makeover w Turcji

Czym Jest Mommy Makeover?

Podczas ciąży okolica brzucha powiększa się, zwiększa się podskórna tkanka tłuszczowa, wzrasta waga, znacznie zwiększa się objętość piersi. Waga uzyskana podczas porodu zaczyna być tracona.

Skóra kurczy się i napina. Tkanka piersi kurczy się i zwisa podczas karmienia piersią. Dzięki operacji mommy makeover tkanka tłuszczowa wzrasta, zwiotczenie i deformacje piersi, brzucha i ciała są usuwane. Wykonując liposukcję na ciele, redukuje się podskórną tkankę tłuszczową. Obwisłość brzucha jest usuwana za pomocą mini plastyki brzucha lub pełnej plastyki brzucha. W przypadku asymetrii i niewydolności pośladków, okrągłe linie są ujawniane przez wstrzyknięcie tłuszczu.

Powiększanie, zmniejszanie i podnoszenie piersi wykonywane jest w zależności od potrzeb pacjenta. W ten sposób korygowane są wszystkie deformacje ciała spowodowane ciążą.

Metody Mommy Makeover

Estetyka poporodowa składa się z procedur, które można kształtować zgodnie z potrzebami danej osoby. W zależności od potrzeb danej osoby, zmiany estetyczne zachodzące w ciele podczas ciąży i po porodzie są traktowane holistycznie. W tym momencie wymagania danej osoby są w dużej mierze decydujące. Na przykład osoby, które potrzebują estetyki pochwy i redukcji piersi po porodzie, mogą nie mieć liposukcji w ramach pakietu mommy makeover. Niektóre z operacji estetycznych, które można wykonać w ramach metamorfozy mamy, można wymienić w następujący sposób:

Operacje podniesienia, powiększenia lub zmniejszenia piersi:

Piersi rosną w tym okresie jako naturalna część procesu ciąży. Po porodzie i okresie karmienia piersią piersi mają tendencję do kurczenia się, tracą pełnię i obwisają. Za pomocą różnych technik można przywrócić tkankę piersi do stanu sprzed ciąży lub do wyobrażonego kształtu i rozmiaru. Po operacji piersi uzyskuje się gładszy i zdrowszy wygląd pod względem kosmetycznym.

Chirurgia zwężania pochwy:

Pochwa, która rozszerza się i rozluźnia po porodzie, może zostać zwężona za pomocą procedury znanej również jako waginoplastyka. Dzięki operacji zwężenia pochwy po porodzie pochwa ma węższy i bardziej napięty wygląd.

Estetyka pochwy:

Dzięki estetyce pochwy, która w medycynie określana jest jako labiaplastyka, wargi wewnętrzne (wargi sromowe mniejsze) i wargi zewnętrzne (wargi sromowe większe) pochwy, które rozluźniają się i wydłużają w okresie poporodowym, są przywracane do dawnej formy. Tkanka dotknięta w tym momencie to głównie wewnętrzne wargi pochwy. Wargi sromowe wewnętrzne mogą wystawać poza wargi sromowe zewnętrzne. Dzięki wykonywanej w tym kontekście estetyce pochwy wargi sromowe zyskują estetyczny wygląd.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Liposukcja:

Liposukcja, która jest ważną częścią estetyki poporodowej, jest zasadniczo procesem usuwania tłuszczu z odpowiedniego obszaru za pomocą rurek i kaniul. Nadmiar tłuszczu w częściach ciała, takich jak biodra, ramiona, plecy i brzuch, jest szybko usuwany z organizmu. Po liposukcji brzucha można wykonać plastykę brzucha w ramach metamorfozy mamy. Obszar, w którym wykonywana jest liposukcja, zyskuje estetyczny wygląd.

Abdominoplastyka:

Zabieg abdominoplastyki wykonywany w ramach metamorfozy mamy można wyjaśnić jako usunięcie nadmiaru tłuszczu i tkanki skórnej z brzucha. Dzięki nacięciu w okolicy bikini usuwany jest nadmiar obwisłej skóry w górnej części. Mięśnie i tkanki w tym obszarze są napinane poprzez rozciąganie. W ten sposób zwiotczenie w okolicy brzucha po porodzie zostaje wyeliminowane; Brzuch staje się płaski i jędrny.

Leczenie rozstępów:

Estetyczne leczenie rozstępów poporodowych może obejmować wiele różnych procedur. Zabiegi laserowe, dermoterapia, frakcyjna radiofrekwencja z mikroigłami to tylko niektóre z nich.

Przed Operacją Mommy Makeover

Przed zabiegiem mommy makeover należy przede wszystkim ustalić, jakie problemy mają kobiety w swoim ciele. Abdominoplastyka jest wykonywana u osób, które mają obwisły i popękany brzuch.

Ponadto, regionalna liposukcja jest wykonywana dla tych, którzy mają nadmiar tłuszczu. Operacje zmniejszenia piersi są wykonywane dla osób, które mają powiększone piersi z różnych powodów, podniesienie piersi dla osób z obwisłymi i obwisłymi piersiami oraz jednoczesne powiększenie piersi, a także rozciąganie ramion dla osób z obwisłymi ramionami. W tym momencie należy porozmawiać z lekarzem, decydując, która część ciała ma problem i działać, zwracając uwagę na jego zalecenia.

Innymi słowy, decyzja o metamorfozie mamy jest podejmowana po przeprowadzeniu niezbędnych badań.

Mommy makeover; dla niektórych kobiet jest to konieczne w prawie każdej części ich ciała. Zwłaszcza po porodzie, ze względu na szybki rozwój procesu przybierania i tracenia na wadze, dochodzi do bardzo poważnego zwiotczenia ciała. Dlatego kobiety, które mają problemy związane z porodem, powinny skorzystać z zabiegu mommy makeover.

Mommy makeover; jak wspomnieliśmy powyżej, składa się z wielu różnych operacji. Stosuje się ją w znieczuleniu ogólnym. Podobnie jak w przypadku innych operacji estetycznych, w metamorfozie mamy należy przestrzegać pewnych zasad przedoperacyjnych.

Dwa tygodnie przed operacją należy zaprzestać spożywania alkoholu i palenia tytoniu. Ponieważ proces gojenia u pacjentów palących będzie wydłużony.

Podobnie jak w przypadku innych operacji estetycznych, konieczne jest zaprzestanie stosowania leków rozrzedzających krew co najmniej dwa tygodnie przed metamorfozą mamy.

Pacjent przed operacją powinien poinformować lekarza o lekach, które regularnie stosuje. Stosowanie niektórych leków może zakłócać operację estetyczną.

Wiele matek stosuje tabletki odchudzające, tabletki witaminowe lub herbatki ziołowe, aby zrzucić zbędne kilogramy po porodzie. Konieczne jest jednak zaprzestanie ich stosowania co najmniej dwa tygodnie przed operacją.

Wymogiem znieczulenia ogólnego jest zaprzestanie jedzenia i picia na co najmniej sześć godzin przed operacją.

Po Operacji Mommy Makeover

W przypadku wszystkich operacji istnieją pewne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, aby przyspieszyć proces gojenia i chronić obszar, w którym wykonywana jest operacja.

 • Obrzęk i powstawanie bólu są normalne w okresie dwóch tygodni po operacji. W tym procesie ważny jest odpoczynek i dbałość o dietę.
 • Leki przepisane przez lekarza w celu zmniejszenia bólu powinny być stosowane na
 • Przez co najmniej 6 miesięcy należy unikać podnoszenia jakichkolwiek ciężarów i wywierania nacisku na talię i brzuch.
 • Kremy podane przez specjalistę powinny być stosowane w celu zmniejszenia widoczności blizn, które pojawiają się w miejscu operacji z powodu szwów.
 • Należy preferować produkty podane zgodnie z rodzajem operacji estetycznej. Na przykład biustonosz podany do liftingu piersi powinien być używany przez 6 tygodni, a obszar piersi powinien być maksymalnie chroniony przed możliwymi uderzeniami lub
 • Aby uzyskać wysoką skuteczność operacji, należy położyć nacisk na programy takie jak odżywianie, ćwiczenia i ochrona zdrowia ciała. Chociaż metamorfoza mamy jest wykonywana w celach takich jak uporządkowanie ciała i stworzenie wysportowanego wyglądu przed lustrem, głównym czynnikiem wpływającym na pozytywny przebieg tej sytuacji jest sama

Zajście w ciążę po zabiegu mommy makeover nie stanowi żadnego problemu. Jednak w przypadku planowanej ciąży korzystne byłoby późniejsze wykonanie zabiegu. Aplikacje do mommy makeover nie zawierają czynnika ryzyka uniemożliwiającego zajście w ciążę. Bycie w ciąży po operacji może mieć negatywny wpływ na trwałość uzyskanych efektów. Jednak zgodnie z osobistymi oczekiwaniami i życzeniami operacje można powtórzyć, jeśli nie ma sytuacji, która uniemożliwia matce ponowne wykonanie operacji.

Mommy Makeover Proces

Anesthesia

Ogólne

Duration of treatment

6-7 Godziny

Stay in Istanbul

7 Dni

Socially acceptable

2 Tygodnie

Mommy Makeover w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 6 nocy w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Mommy Makeover w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Konieczne jest przybycie do Stambułu na kilka dni przed operacją w celu przeprowadzenia konsultacji i badań.

Musisz zaplanować co najmniej 8-9 dni urlopu na operację metamorfozy mamy.

Okres rekonwalescencji po metamorfozie mamy będzie się różnił w zależności od procedur, które zdecydujesz się wykonać, ponieważ jest to tak niestandardowa operacja. Większość kobiet zamierza jednak wziąć dwa tygodnie wolnego w pracy, aby dojść do siebie w domu.

Pacjenci są oceniani przed zabiegami w placówkach chirurgii plastycznej, a leki są podawane w celu zapobiegania powikłaniom. Zgodnie z tym, Turcja jest renomowaną lokalizacją dla chirurgii plastycznej.

Po zabiegu należy spodziewać się siniaków przez 1-3 tygodnie, obrzęku przez 2-8 tygodni oraz bolesności/twardości przez kilka tygodni.

Chociaż problemy są rzadkie, infekcje w miejscach nacięć są najczęstsze po operacji kosmetycznej.

Po metamorfozie mamy pacjentki często mogą spodziewać się utraty wagi od 10 do 20 funtów z powodu usunięcia skóry i tłuszczu.

Poprawa fizyczna pacjenta, a nie liczba zrzuconych kilogramów, jest często bardziej przekonująca.

 

Na 2-4 tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania jakichkolwiek suplementów

ziołowych lub leków na receptę, które rozrzedzają krew. Niezastosowanie się do tego zalecenia może spowodować większe krwawienie podczas zabiegu Mommy Makeover.

Aspiryna i miłorząb japoński to przykłady leków i suplementów ziołowych, które rozrzedzają krew.

 • Zaplanuj swój czas Zatrudnij pomoc do prac domowych.
 • Lek należy przyjmować dokładnie zgodnie z
 • Przygotuj materiały.
 • Podczas rekonwalescencji śpij w wygodnej, neutralnej pozycji i unikaj

To wybrzuszenie można zmniejszyć dzięki metodzie Mommy Makeover. Rozstępy są oznaką znacznego uszkodzenia skóry spowodowanego szybkim wzrostem masy ciała.

Chociaż na rynku istnieje kilka produktów, które twierdzą, że to naprawiają, chirurgiczne usunięcie blizn w dolnej części brzucha może być najskuteczniejszą techniką trwałego usuwania rozstępów.

Zawsze lepiej jest osiągnąć optymalną wagę przed poddaniem się jakiejkolwiek operacji rzeźbienia ciała, wagę, którą można również utrzymać. Dotyczy to również Mommy Makeover.

Po operacji usunięcia nadmiaru skóry będzie jej więcej, ponieważ pacjent stracił na wadze.

Metamorfoza mamy zazwyczaj dotyczy piersi i brzucha, choć może również obejmować brazylijski lifting pośladków, ramion, ud, a nawet operacje twarzy.

Jednak zwiększenie masy ciała (z dowolnego powodu) po operacji może zaszkodzić jej wynikom.

Plastyka brzucha koncentruje się na brzuchu. Kobiety, które chcą usunąć nadmiar skóry i tkanki z brzucha, mogą uznać to za najlepszą opcję. W zależności od przeprowadzonych operacji, metamorfoza mamy może naprawić różne części ciała.