Operacje Plastyczne

Plastyczna Powiek w Turcji

Plastyczna Powiek w Turcji

Co To Jest Plastyczna Powiek?

Z czasem mogą pojawić się problemy z kształtem spowodowane zwiotczeniem i nadmiarem mięśni w tkance skórnej wokół oczu. Sytuacja ta, która zwykle występuje z powodu zaawansowanego wieku, może być również obserwowana u młodych osób pod wpływem czynników genetycznych.

To, co z czasem pojawia się na powiece, to:

 • Problemy ze zmarszczkami
 • Zmiany kolorów
 • Problem obfitości
 • Pakowanie
 • Warunki takie jak rozluźnienie można wyeliminować dzięki estetyce

Głównym powodem potrzeby estetyki powiek lub chirurgii powiek jest utrata elastycznej struktury skóry z powodu starzenia się.

Jednak zły styl życia i czynniki genetyczne mogą również powodować wystąpienie tego stanu lub przyspieszyć jego postęp. Operacja blepharoplastyki pomoże Ci zwiększyć zaufanie do siebie.

Metody Plastyczna Powiek

Istnieją dwie różne grupy technik blepharoplastyki.

Technika chirurgiczna Plastyczna Powiek górnych 

Operacja powiek górnych jest medycznie określana jako blepharoplastyka górna. Jest to proces cięcia i usuwania zwiotczałej tkanki na powiekach. Lokalizacja nacięcia w tej operacji jest bardzo ważna. Jeśli nie zostanie zachowana ostrożność, może pozostać poważna blizna na powiece nad okiem. Nadmiar tkanki należy usunąć, wykonując nacięcie od zagiętego obszaru oka z obwisłą tkanką powieki górnej. W ten sposób uzyskuje się dodatkową korzyść w postaci śladów. Z wiekiem powieka może opadać, co może ograniczyć lub nawet uniemożliwić widzenie. Niezbędna interwencja w mięsień dźwigacz powieki może być również wykonana przez to samo nacięcie.

Technika chirurgiczna Plastyczna Powiek dolnych (estetyka worków pod oczami)

Istnieją 2 metody dla dolnej powieki.

a.  Nacięcie dolnej powieki (podspojówkowe) wykonywane od zewnętrznej strony dolnej powieki.

Nazwa tej techniki jest ogólnie znana jako subciliary. Za pomocą niewielkiego nacięcia wykonanego tuż pod strukturą rzęs można usunąć nadmiar worków pod oczami. W razie potrzeby można również wykonać rozciąganie.

b. Przezspojówkowo (bez nacięcia) na wewnętrzną powierzchnię powieki

Grupa pacjentów, u których preferowana jest ta technika, to osoby młodsze. Powód jest związany z faktem, że nadmiar tkanki w części skórnej nie jest rozciągany i usuwany. Rysunki są wykonywane w celu określenia techniki, która ma być wykonana przed operacją.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Podejmowane są również środki ostrożności, aby zapobiec uszkodzeniu rogówki oka podczas operacji. W przypadku wiotkości lub utraty elastyczności powiek, lub jeśli miejsca powiek nie pasują do twarzy i nie wyglądają naturalnie, oko można ukształtować, zmieniając położenie kantu. Wchodzi to również w zakres estetyki oka migdałowego, o której ostatnio często się słyszy.

Przed Operacją Plastyczna Powiek

Suchość oka, ciężka krótkowzroczność, stosowanie aspiryny lub palenie tytoniu, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i inne choroby ogólnoustrojowe będą kwestionowane. Inne pytania, które zostaną omówione:

"Czy istnieje potrzeba liftingu czoła, brwi lub interwencji na środku twarzy?". "Czy istnieje potrzeba stosowania botoksu na kontur oczu i kurze łapki?"

"Czy górne powieki opadają (opadanie powiek)?"

"Czy konieczne jest wypełnianie bruzd i wyboczeń przeszczepem tłuszczu?"

Podczas tego badania określa się nadmiar dolnej i górnej powieki, worki pod i nad oczami. Blizny pooperacyjne umieszcza się na fałdzie powieki górnej. Operacja powiek dolnych może być przeprowadzona od wewnętrznej strony powieki lub tuż pod dolnymi rzęsami.

Dla osób, które są młode, ale mają niewielką ilość obwisłych lub luźnych powiek, blepharoplastyka "szczypiąca" jest łatwą, szybką i nieniszczącą opcją.

Powieki to obszary pokryte najcieńszą skórą na całym ciele. Obszary te są najbardziej korzystne pod względem śladów. Po operacji nie ma zauważalnej blizny.

Przed operacją należy odstawić aspirynę i pochodne leki rozrzedzające krew, jeśli są stosowane; zaprzestanie palenia papierosów, spożywania alkoholu i herbat ziołowych na tydzień przed operacją przyspieszy proces gojenia.

Po Operacji Plastyczna Powiek

Konieczne może być pozostanie w szpitalu przez 1-2 dni w celu obserwacji pod kątem powikłań po operacji powiek. Jeśli nie wystąpią żadne problemy, pacjent zostanie wypisany ze szpitala, a lekarz poinformuje go, na co należy zwrócić uwagę w domu. Po operacji można tymczasowo obserwować następujące warunki:

 • Niewyraźne widzenie spowodowane nawilżającymi kroplami do
 • Łzawienie oczu
 • Wrażliwość na światło
 • Podwójne widzenie
 • Opuchnięte, zdrętwiałe powieki
 • Obrzęk i zasinienie
 • Ból lub dyskomfort

Po praktykach, które przeprowadziliśmy w naszej klinice, przedstawiamy następujące sugestie dotyczące praktyki. W nocy po zabiegu na oczy należy nałożyć okłady z lodu na 10 minut co godzinę. Następnego dnia należy przykładać okłady z lodu do oczu cztery do pięciu razy w ciągu dnia. Delikatnie oczyść powieki i stosuj przepisane przez lekarza krople lub maści do oczu. Przez tydzień unikaj wysiłku, podnoszenia ciężarów i wysiłku fizycznego, takiego jak pływanie i aktywność seksualna. Unikaj palenia i spożywania alkoholu. Nigdy nie trzeć oczu. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, powinieneś unikać ich noszenia przez około dwa tygodnie po operacji. Noś ciemne okulary przeciwsłoneczne, aby chronić skórę powiek przed słońcem i wiatrem. Przez kilka dni należy spać z głową uniesioną nad klatką piersiową. Stosuj zimne okłady, aby zmniejszyć obrzęk. Po kilku dniach udaj się do lekarza, aby w razie potrzeby usunąć szwy.

Plastyczna Powiek Proces

Anesthesia

Ogólne

Duration of treatment

1-3 Godziny

Stay in Istanbul

4 Dni

Socially acceptable

4-5 Dni

Plastyczna Powiek w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Plastyczna Powiek FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Jest to jedna z najmniej bolesnych operacji kosmetycznych. Odczuwalny jest jedynie dyskomfort na powiekach.

Na regularne badanie lepiej przyjść dwa dni przed operacją blepharoplastyki.

Dzięki procedurom odzyskiwania doświadczenie w Turcji zajmie 6 dni. Możesz poświęcić swój wolny czas, aby zobaczyć piękno Stambułu.

Operacja potrwa około 1-2 godzin.

W przypadku operacji blepharoplastyki stosuje się technikę znieczulenia miejscowego. Oznacza to, że pacjent otrzyma środki uspokajające, ale pozostanie przytomny.

Poważne powikłania są rzadko spotykane w tego rodzaju operacjach kosmetycznych. Doświadczenie specjalisty jest ważne, aby operacja była bezpieczna.

Prowadzenie pojazdu można wznowić po ustąpieniu niewyraźnego widzenia i zaprzestaniu stosowania leków przepisanych przez lekarza.

Jest to powszechna, ale poważna operacja. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedniego specjalistę.

Po usunięciu nadmiaru tłuszczu z powieki twarz będzie wyglądać młodziej niż wcześniej.

Ślepota po tej operacji jest rzadkim zjawiskiem. Dzięki naszym doświadczonym lekarzom jesteś we właściwych rękach.

Na początku zaleca się krótkie spacery, aż do całkowitego zaniku niewyraźnego widzenia.

Przez 3-4 tygodnie należy unikać rzeczy, które wpływają na powiekę. Płacz jest również wliczony w cenę.