Przeszczep Wlosow

Przeszczep Brody w Turcji

Przeszczep Brody w Turcji

Czym jest przeszczep brody?

Wykonując naturalnie wyglądający przeszczep włosów w miejsce rzadkich lub brakujących włosów w okolicy brody, mężczyzna może uzyskać wygląd brody. Procedura ta znana jest jako przeszczep brody. Większość mężczyzn lubi bujne brody. Wygląd mężczyzn zmienia się i może stać się bardziej dojrzały, gdy zapuszczą brodę.

W Turcji przeszczepy brody są przeprowadzane przy użyciu procedury przeszczepu FUE lub Sapphire, która obejmuje usuwanie pojedynczych mieszków włosowych z obszaru biorcy - w tym przypadku brody - z najwyższą dokładnością i niewielkimi bliznami przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi medycznych.

Rodzaje Przeszczepów Brody

W transplantacji brody stosowane są dwie różne metody. Są to przeszczep brody techniką FUE i FUT.

Ekstrakcja jednostek mieszkowych (FUE)

W tej procedurze przeszczepy włosów są usuwane z obszaru dawczego. Następnie są one pobierane za pomocą małego okrągłego nacięcia. Następnie lekarz przeszczepia pobrane mieszki włosowe do obszaru, w którym są one potrzebne. W przypadku FUE chirurg zazwyczaj pobiera jeden z pięciu mieszków włosowych. Różni się to jednak w zależności od lekarza i jakości przeszczepu włosów. Procedura trwa około 3-5 godzin. Pozostawia małe okrągłe plamki, z których usuwane są mieszki włosowe. Niektóre kliniki robią to ręcznie. Inne używają pomocy mechanicznych. Ten rodzaj siewu ma krótszy czas rekonwalescencji niż inne opcje. Ponadto ryzyko i powikłania są bardzo małe.

Przeszczep jednostek mieszkowych (FUT)

Innym podstawowym rodzajem przeszczepu preferowanym w transplantacji brody jest przeszczep jednostki mieszkowej. Podczas tej procedury lekarz usuwa niewielki fragment tkanki z obszaru dawczego. Następnie zamyka końcówkę rany. Rany te pozostawiają niewielki ślad. Ślady te są jednak zbyt małe, aby mogły być widoczne dla oka. Przeszczep brody metodą FUT trwa nieco dłużej niż metodą FUE. Ale zawsze kończy się gęstszą brodą. Ponieważ w tym procesie przeszczepiana jest zwykle znacznie większa liczba włosów.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Przed przeszczepem brody

Przeszczep brody może być przeprowadzony w celu zacieśnienia zarostu lub stworzenia estetycznego stylu brody na całkowicie pozbawionej zarostu powierzchni. W obu przypadkach przed zabiegiem należy zwrócić uwagę na następujące kwestie.

Należy przestać pić alkohol co najmniej trzy dni przed przeszczepem brody. Spożywanie alkoholu prowadzi do zmniejszenia wydajności gojenia się obszaru, który ma zostać obsadzony. Może również powodować zwiększenie krwawienia podczas zabiegu.
Co najmniej jeden do dwóch tygodni przed przeszczepem brody należy zaprzestać stosowania leków o właściwościach rozrzedzających krew. Na przykład aspiryna, która jest stosowana przez wiele osób w życiu codziennym, jest lekiem o silnych właściwościach rozrzedzających krew. Jeśli istnieje lek, którego nie można odstawić ze względu na problemy zdrowotne, mimo że ma on właściwości rozrzedzające krew, należy poinformować o tym lekarza.

Należy rzucić palenie co najmniej trzy dni przed przeszczepem brody. Podobnie zalecamy, aby nie rozpoczynać ponownie konsumpcji przed upływem dwóch tygodni od zabiegu. Rzucenie tego nałogu na jakiś czas pozytywnie wpłynie na proces gojenia. Substancje takie jak nikotyna i substancje smoliste znajdujące się w papierosach i innych wyrobach tytoniowych mogą spowolnić proces gojenia i uniemożliwić szybsze uzyskanie wyników.
Po przeszczepie brody rezultaty przeszczepu brody będą pojawiać się stopniowo. Jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, aby wyniki tego procesu były lepsze.

Woda lub chemikalia nie powinny dotykać obszaru dawczego aż do pierwszego mycia po przeszczepie włosów. Zwłaszcza pierwsze trzy dni są bardzo krytycznym procesem dla przyczepiania się przeszczepów do skóry. Przez tydzień lub dwa należy trzymać się z dala od wszelkich wyrobów tytoniowych, zwłaszcza papierosów i alkoholu. Spożywanie tych produktów osłabia proces gojenia i zapobiega mocniejszemu przyleganiu przeszczepów do skóry.

Nie należy martwić się szokowym procesem rozlewania, który będzie miał miejsce w pierwszym miesiącu po zasadzeniu. Jest to bardzo naturalny proces, który obejmuje gojenie. W przypadku strupów i swędzenia, które wystąpią po przeszczepie, niezwykle ważne jest, aby nie drapać brody i nie wcierać twardych przedmiotów w obszar dawczy.

Przeszczep Brody Process

Anesthesia

Lokalny

Duration of treatment

6-8 Dni

Stay in Istanbul

3 Dni

Socially acceptable

1 Tydzień

Przeszczep Brody w Turcji Cena

All inclusive package
  • Darmowa konsultacja
  • 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
  • Badania przed/pooperacyjne
  • Koszt laboratorium
  • Leki i sprzęt
  • Cały transfer VIP
  • Wsparcie 7/24
  • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Przeszczep Brody FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Każdy mężczyzna, który nie ma żadnych problemów zdrowotnych, nadaje się do przeszczepu włosów z brody.

Techniki FUE lub Saphhire są odpowiednimi metodami przeszczepu brody.

Zalecamy przybycie co najmniej 4-5 dni przed operacją. Przed operacją zostaną przeprowadzone pewne badania i ogólna kontrola, którą przeprowadzi lekarz.

Możesz wrócić do kraju 15-20 dni po przeszczepie brody. Zdecydowanie nie należy wracać natychmiast, ponieważ lekarz wezwie Cię do kliniki na badanie po przeszczepie brody i podejmie niezbędną opiekę.

Tak, przeszczep brody jest trwały.

Nie, podczas tej operacji nic nie poczujesz, ponieważ lekarz znieczuli przeszczepiany obszar.

Zalecamy odpoczynek przez kilka tygodni. Najlepszych informacji udzieli lekarz.

Do pełnego przeszczepu brody potrzeba zwykle od 2500 do 3000 przeszczepów. W zależności od indywidualnych celów, pacjent może potrzebować więcej przeszczepów włosów na bokobrody i wąsy.

Jeśli uzgodniono to z wiarygodną kliniką i lekarzem, przeszczep brody nie jest wcale ryzykowny.

Prysznic można wziąć 5 dni po operacji. Wcześniej można wziąć prysznic, ale broda nie powinna mieć kontaktu z wodą.