Przeszczep Wlosow

Przeszczep Wlosow

Przeszczep Wlosow

Czym Jest Przeszczep Wlosow?

Przeszczep włosów stosuje się w celu wyeliminowania problemu rzadkości i łysienia w wyniku utraty włosów. Jest to trwała metoda leczenia. Zasadniczo mieszki włosowe pobrane z karku pacjenta są przeszczepiane do obszaru, w którym są potrzebne. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. W związku z tym pacjent nie odczuwa żadnego bólu. Ta operacja jest mikrochirurgią. Z tego powodu zabieg musi być wykonywany w warunkach szpitalnych i przez doświadczonego lekarza. Jeśli skarżysz się na wypadanie włosów, powinieneś najpierw przejść badania przesiewowe. W ten sposób można dowiedzieć się, czy istnieje problem zdrowotny powodujący wypadanie włosów. Niektóre problemy zdrowotne, takie jak niedobory witamin i minerałów oraz problemy hormonalne, powodują wypadanie włosów. Jeśli problemy te zostaną wykryte, w pierwszej kolejności należy zastosować leczenie.

Rodzaje Przeszczep Wlosow

Istnieją trzy różne techniki przeszczepiania włosów, które są często stosowane. Są to techniki przeszczepu włosów FUT, FUE i DHI. We wszystkich trzech metodach wykonywany jest przeszczep żywych mieszków włosowych. Stosowane metody wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Powodem podziału metod na trzy jest różnica w sposobie usuwania owłosienia. Najlepsza metoda przeszczepu włosów jest określana przez specjalistę ds. przeszczepu włosów w zależności od wielu powodów, takich jak tempo wypadania włosów u danej osoby, lokalizacja obszaru dawczego.

Przeszczep Wlosow Metodą FUE

Przeszczep włosów metodą FUE (follicular unit extraction) jest stosowany na całym świecie w celu trwałego rozwiązania problemów związanych z łysieniem i wypadaniem włosów.

Jest to bardzo nowoczesna technika. Składa się z trzech etapów. Przeprowadza się go jednak poprzez wszczepienie mieszków włosowych pobranych z owłosionego obszaru z tyłu głowy do łysiejących obszarów, w których widoczne jest przerzedzenie. Dzięki uzupełnianiu włosów metodą FUE osoby, które doświadczają wypadania włosów, oszczędzają jedynie 7-8 godzin. W ten sposób można mieć naturalne, zdrowe i bujne włosy składające się z własnych mieszków włosowych, z których można korzystać przez całe życie. Przeszczep włosów FUE jest obecnie jednym z najbardziej preferowanych przez mężczyzn zabiegów estetycznych.

Technika ta pozwala zarówno kobietom, jak i mężczyznom uzyskać zdrowe, bezbolesne, szybkie i wygodne włosy, które wyglądają tak naturalnie, jak ich własne.

Przeszczep Wlosow FUT

W tej procedurze lekarz usuwa mieszki włosowe z obszaru dawczego w postaci paska. Następnie wysiewa te mieszki włosowe w obszarze, który ma zostać przeszczepiony. Jednak wraz z rozwojem technologii w ostatnich latach, metoda FUT ustąpiła miejsca metodzie FUE. Jednak metoda FUT jest również stosowana od czasu do czasu. Jeśli masz trwałą utratę włosów, ta metoda może być dla Ciebie odpowiednia. Jednak, aby poddać się przeszczepowi włosów, należy mieć ukończone 22 lata. Ponieważ po zabiegach wykonanych przed tym wiekiem można ponownie doświadczyć problemu wypadania włosów. W tym celu warto przekroczyć określony limit wieku podczas wykonywania zabiegu.

Przeszczep Wlosow DHI

Przeszczep włosów DHI jest najczęściej stosowaną metodą po przeszczepie włosów FUE. W tym procesie zwykle preferowane są mieszki włosowe pobierane z karku. Metoda DHI jest uważana za jedną z najkorzystniejszych metod pod względem krótkiego czasu rekonwalescencji i możliwości wykonania wielu przeszczepów włosów podczas jednej sesji. Proces ten ma na celu zamknięcie łysiejących obszarów poprzez ich kondensację bez uszkadzania włosów i zdrowych korzeni na skórze. Dzięki tej metodzie będziesz mieć znacznie częstszą i bardziej naturalną fryzurę. Przed zabiegiem lekarz szczegółowo bada mieszki włosowe za pomocą urządzeń obrazujących o wysokiej rozdzielczości.

Przed Operacją Przeszczep Wlosow

Jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przed uzupełnieniem włosów. Są one następujące:

 • Należy rzucić palenie na tydzień przed Jeśli nie jest to możliwe, należy spróbować ograniczyć palenie.
 • Na tydzień przed operacją należy zaprzestać spożywania
 • Nie należy spożywać
 • Na tydzień przed przeszczepem włosów należy zaprzestać spożywania zielonej
 • Powinieneś poinformować lekarzy, którzy przeprowadzą proces, o lekach, które stosujesz z powodu chorób przewlekłych lub
 • Na tydzień przed operacją należy odstawić leki zapobiegające krzepnięciu krwi i Leki te mogą powodować zwiększenie krwawienia.
 • Na miesiąc przed operacją należy zaprzestać stosowania leków i balsamów na skórę głowy i włosy.
 • Przed przystąpieniem do operacji należy umyć włosy i nie używać produktów do stylizacji i utrwalania włosów, takich jak galaretka lub spray.
 • Nie zapomnij zjeść śniadania przed przybyciem na Jeśli operacja odbywa się po południu, warto zjeść lekki lunch przed przybyciem na miejsce.
 • Przychodząc na operację, należy wybrać rodzaj ubrania, które nie będzie ocierać się o głowę podczas usuwania i które można wygodnie założyć i zdjąć.
 • Należy uważać, aby nie prowadzić pojazdu po przeszczepie włosów. Z tego powodu, jeśli przyjeżdżasz na operację swoim pojazdem z długiej trasy, upewnij się, że ktoś Ci

Po Operacji Przeszczep Wlosow

Bez względu na to, która z powyższych technik została wykonana, istnieją pewne kwestie, na które należy zwrócić uwagę po operacji. Po operacji należy poważnie potraktować kwestie, które należy wziąć pod uwagę, aby zapobiec uszkodzeniu mieszków włosowych i zdrowemu wzrostowi. W przeciwnym razie nowe przeszczepione włosy mogą zostać uszkodzone. Kwestie, na które należy zwrócić uwagę po zabiegu to:

 • Należy chronić obszar operacji. Należy uważać, aby nie dotykać przeszczepionego obszaru przez 48 godzin po
 • Przez około dwa tygodnie należy spać na Jeśli położysz się w innej pozycji, na twarzy może pojawić się obrzęk.
 • Warto wybrać łatwe w noszeniu górne
 • Po przeszczepie włosów należy trzymać się z dala od solarium, łaźni tureckiej i sauny przez dwa Pocenie się leczonego obszaru może spowodować infekcję.
 • Strzyżenie można przeprowadzić 15 dni po przeszczepie włosów. Należy powstrzymać się od golenia włosów. Z usług fryzjera można skorzystać 45 dni po zabiegu.
 • Ważne jest, aby nie dotykać włosów wodą przez co najmniej 48 Wykonanie pierwszego mycia zgodnie z zaleceniami lekarza jest korzystne dla procesu.
 • Przez 45 dni powinieneś trzymać się z dala od wszelkiego rodzaju sportów, które stwarzają ryzyko uderzenia w głowę.
 • Przez 15 dni po operacji nie należy przyjmować leków rozrzedzających

Przeszczep Wlosow w Turcji Proces

Anesthesia

Lokalny

Duration of treatment

6-8 Godziny

Stay in Istanbul

3 Dni

Socially acceptable

1 Tydzień

Przeszczep Wlosow w Turcji Cena

All inclusive package
 • Darmowa konsultacja
 • 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu w Stambule
 • Badania przed/pooperacyjne
 • Koszt laboratorium
 • Leki i sprzęt
 • Cały transfer VIP
 • Wsparcie 7/24
 • Nasi Asystenci mówią po polsku

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Przeszczep Wlosow FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Zazwyczaj należy tu pozostać do pierwszego mycia. Odpowiada to trzem dniom po zabiegu. Należy więc pozostać tutaj przez trzy dni po zabiegu. Jeśli jednak musisz natychmiast wrócić do swojego kraju, możesz wyjechać natychmiast po zabiegu, pod warunkiem, że masz pierwszy proces mycia w swoim kraju.

Wystarczy być na miejscu dzień przed zabiegiem lub rano w dniu zabiegu. Jeśli jednak zaistnieje szczególna sytuacja, zaplanujesz ten okres z lekarzem. W związku z tym liczba dni, w których należy być na miejscu, może się różnić. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, jak wspomnieliśmy, wystarczy być tutaj w dniu operacji lub dzień wcześniej.

Przeszczep włosów trwa od 3 do 5 godzin. Po zabiegu, jeśli dana osoba nie chce, aby proces ten był znany w środowisku pracy i środowisku społecznym, potrzebny jest czas około 15 dni. Jeśli nie ma takich obaw, może wrócić do codziennego życia w ciągu 2 dni.

Tak, przeszczep włosów jest zabiegiem trwałym. Jednak zabieg powinien być wykonany przez doświadczonego lekarza. Jeśli przeszczep włosów zostanie wykonany prawidłowo, nowe włosy pozostaną z Tobą na całe życie.

Jeśli jesteś odpowiednim kandydatem do przeszczepu włosów, lekarz z wystarczającym doświadczeniem i umiejętnościami może zapewnić wskaźnik sukcesu do 95%. Technika przeszczepu włosów FUE zapewnia wskaźnik powodzenia od 95 do 100 procent.

Tak, proces ten może sprawić, że włosy odrosną. Dzieje się to jednak poprzez zasadzenie nowych mieszków włosowych w rzadkim obszarze.

Nie. Nie będziesz odczuwać bólu, ponieważ przeszczep włosów jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Lekarz poda miejscowy lek znieczulający w obszarze zabiegu, aby zapobiec odczuwaniu bólu przed rozpoczęciem zabiegu.

Proces ten nie ma zbyt wielu wad. Jedynie czas przetwarzania jest nieco dłuższy. Podczas procesu nie ma przerwy. Jednak dla niektórych ośrodków proces ten może być kosztowny.

Jeśli lekarz jest doświadczony, włosy po zabiegu będą wyglądać naturalnie. Aby włosy wyglądały sztucznie, zabieg nie może być wykonany przy użyciu odpowiednich technik. Z tego powodu włosy wyglądają absolutnie naturalnie w przypadku przeszczepu włosów wykonanego odpowiednią techniką. Jednocześnie bardzo ważne jest określenie linii włosów. Im bardziej naturalna linia włosów określona przez lekarza, tym bardziej naturalnie będą wyglądać nowe włosy.

Wśród najbardziej preferowanych krajów do przeszczepu włosów na świecie są USA, Wielka Brytania i Turcja. Jednak spośród tych trzech krajów Turcja jest najbardziej preferowanym krajem dla pacjentów. Powodem tego jest to, że koszty uprawy są tutaj bardzo niskie, ale jednocześnie są bardzo wysokiej jakości.

Nie, nie rośnie, ale przerzedzenie włosów nie będzie zauważalne, ponieważ korzenie są pobierane z obszaru dawczego w okolicy karku, który ma bardzo częstą strukturę korzeni w porównaniu z innymi częściami skóry głowy. Ponieważ korzenie są pobierane w sposób przerywany, nie będą znajdować się w zagłębieniach.

Każda osoba w wieku powyżej 20 lat może poddać się tej procedurze. Eksperci twierdzą jednak, że przeszczep włosów daje trwalsze rezultaty u osób w wieku 30 lat i starszych.