Laserowe Oko

Relex Smile w Turcji

Relex Smile w Turcji

Czym Jest Relex Smile?

Dzięki Relex Smile, najnowocześniejszej i najnowszej laserowej technologii okulistycznej, którą oferujemy w Szpitalu Erdem, wada refrakcji jest korygowana za pomocą minimalnie inwazyjnej techniki. Ten innowacyjny proces na wysokim poziomie oferuje możliwość udanej laserowej operacji oczu. Relex Smile to opatentowana, delikatna, bezpieczna i bezzabiegowa procedura laserowej korekcji wzroku. Wady refrakcji są skutecznie leczone w przypadku krótkowzroczności do 10 dpt i astygmatyzmu do 5 dpt. Metoda ta zastąpiła tradycyjną i sprawdzoną metodę LASIK. Zapewnia również procedurę "All-Femto-LASIK". W związku z tym w procesie wykorzystywany jest wyłącznie bardzo czuły laser femtosekundowy.

Rogówka nie otwiera się. W ten sposób przygotowywana jest soczewka (wycinek rogówki). Następnie laser Femto wykonuje minimalne cięcie w celu poluzowania i usunięcia soczewki. W ten sposób zapobiega się dużemu nacięciu i otwarciu górnej warstwy rogówki. Metoda ta jest stosowana w leczeniu pacjentów z cienką rogówką, dużą suchością oka i wadą refrakcji.

Zalety Relex Smile

iLASIK jest również nazywany Femto-Wavefront-LASIK! Wavefront odnosi się do kontrolowanego połączenia LASIK i Femto-LASIK.

Ponieważ nie wykonuje się dużego nacięcia w celu utworzenia płatka rogówki, nie oczekuje się powikłań tkanki płatka. Nie oczekuje się powikłań, takich jak fałdowanie się płatka i brak jego osadzenia bezpośrednio po zabiegu. W dłuższej perspektywie ryzyko przemieszczenia zastawki w przypadku urazu oka jest wyeliminowane. Ponieważ wykonywane jest mniejsze nacięcie rogówki, liczba przeciętych nerwów jest mniejsza, a suchość oka spowodowana utratą czucia jest zredukowana do minimalnego poziomu. W wyniku zabiegu strukturalnego pacjent odzyskuje komfort widzenia.

Ponieważ Relex SMILE może być stosowany przy dużych wadach wzroku (do 10 stopni krótkowzroczności, do 5 stopni astygmatyzmu), zapewnia wysoką jakość widzenia. U pacjentów powyżej tych stopni satysfakcja pacjenta będzie zapewniona, ponieważ stopień ponownie zmniejszy się po zabiegu.

Masz pytanie?
Potrzebujesz więcej informacji na temat zabiegu? Klikając Whatsapp lub e-mail, możesz uzyskać bezpłatną konsultację w sprawie swoich pytań.
Zapytaj lekarza

Przed Operacją Relex Smile

Jak przed każdym zabiegiem chirurgicznym, przed zabiegiem laserowym Smile należy rozważyć kilka kwestii;

  • Perfumy i dezodoranty nie powinny być używane przed zabiegiem.
  • Makijaż oczu i twarzy nie powinien być nakładany w dniu zabiegu.
  • Nie ma nic złego w jedzeniu przed operacją.
  • Pacjent powinien przeznaczyć na ten zabieg co najmniej 3-4
  • Konieczne jest przybycie do gabinetu z osobą towarzyszącą.
  • Tylko pacjent jest zabierany na salę operacyjną.

Po Operacji Relex Smile

Bezpośrednio po zabiegu widzenie staje się niewyraźne u niektórych pacjentów, podczas gdy inni zauważają ostrzejsze widzenie natychmiast po zabiegu. Dobrze jest odpocząć po zabiegu laserowym Smile. Należy unikać pocierania oczu mydłem, wodą lub kosmetykami oraz innych czynności, które mogą podrażnić oczy. Leki i krople podane do stosowania po zabiegu powinny być odpowiednio stosowane. Należy unikać intensywnych ćwiczeń przez tydzień, aby zapobiec powikłaniom gojenia.

Ponieważ laser Smile obsługuje minimalnie inwazyjną aplikację, dyskomfort odczuwany podczas procesu gojenia jest również niewielki. W ciągu kilku dni od zabiegu pacjenci mogą normalnie prowadzić samochód, pracować, nosić makijaż i uprawiać sport. Po zabiegu w oku może być odczuwalne łzawienie, wrażliwość i odblaski w światłach. Jest to całkowicie normalna sytuacja, a krople zalecone przez lekarza zmniejszą te dolegliwości. Już następnego dnia po zabiegu można osiągnąć jasność widzenia pozwalającą na wykonywanie wielu czynności. Przed operacją laserową Smile lekarze przeprowadzają bardzo szczegółowe badanie wzroku.

Jeśli struktura oka jest odpowiednia do zabiegu laserowego uśmiechu, pacjent otrzymuje niezbędne informacje i umawia się na wizytę. Zabieg składa się z 27-sekundowej procedury laserowej. Podczas operacji zakładany jest pierścień próżniowy, który uniemożliwia poruszanie oczami, a następnie stosowany jest laser. Lekarz usuwa fragment rogówki z nacięcia o długości 2 mm. Po zabiegu lekarz zaleci odpoczynek przez cały dzień.

Relex Smile w Turcji Proces

Anesthesia

Lokalny

Duration of treatment

15 Minuty

Stay in Istanbul

3 Dni

Socially acceptable

1 Tydzień

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Relex Smile w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Po operacji uśmiechu relex można wrócić do kraju. Ale lepiej byłoby pozostać tutaj przez jeden dzień ze względu na ryzyko wystąpienia komplikacji. Po dniu, jeśli wszystko jest w porządku, można wrócić do kraju.

Musisz być tutaj w dniu uśmiechu relex. Nie trzeba przyjeżdżać na kilka dni przed operacją. Ale jeśli zaplanowałeś wycieczkę tutaj, możesz przyjechać wcześniej.

Relex SMILE jest skuteczniejszą metodą leczenia niż operacja LASik, szczególnie w

przypadku wyższych stopni krótkowzroczności. Biomechaniczna stabilność rogówki jest lepiej zachowana po ReLEx Smile niż w przypadku operacji Lasik, gdzie formowane jest skrzydełko. Gdy skrzydełko jest formowane podczas femto, nerwy Lasik są przecinane. To z kolei powoduje suchość oczu.

Stabilizacja gojenia wzroku może potrwać kilka dni lub tygodni. Ponadto pełny okres rekonwalescencji rogówki po operacji Relex potrwa około 3 do 6 miesięcy. Pod koniec tego okresu możesz bez obaw wykonywać wszystkie czynności, które wykonywałeś przed operacją.

Ta operacja jest trwała. Efekt operacji, który wystąpi po niej, jest trwały. Jednak wraz z wiekiem oczy się zmieniają. Z tego powodu mogą być potrzebne okulary do czytania.

Procedura ta nie powoduje absolutnie żadnego bólu. Przed zabiegiem lekarz zastosuje znieczulenie miejscowe w postaci kropli do oczu. Nie ma zastrzyków. Dlatego znieczulenie ogólne nie jest wymagane.

Ta operacja jest mniej ryzykowna niż operacja Lasik. Ponieważ nie wymaga formowania skrzydła. Mogą wystąpić łagodne skutki uboczne. Efekty te jednak natychmiast mijają.

Jest to technologia, która może być stosowana w przypadku krótkowzroczności i astygmatyzmu krótkowzrocznego. Nie może być stosowana w korekcji nadwzroczności. System laserowy Smile nie posiada systemu śledzenia oka w systemach lasera excimerowego.

Pierwszego dnia po zabiegu SMILE większość pacjentów odczuwa, że coś znajduje się w ich oczach. Ponadto doświadcza łzawienia i pieczenia przez kilka godzin. Powrót wzroku jest dość szybki. Jednak po jednym do dwóch dni większość pacjentów ma widzenie 20/20.

Najbardziej odpowiednimi kandydatami są: Osoby, które ukończyły 21 lat. Jednocześnie, jeśli masz receptę na stałe okulary lub soczewki kontaktowe przez co najmniej ostatnie dwa lata, kwalifikujesz się do tej procedury.

Nie należy korzystać z urządzeń takich jak telefony komórkowe i komputery do czasu zbadania przez okulistę po zabiegu. Nadwrażliwość na światło może występować przez 24 godziny po operacji. W takim przypadku oczy są poważnie uszkodzone.

Wiele osób może skorzystać ze SMILE. Niestety, możesz nie być dobrym kandydatem, jeśli: Jeśli karmisz piersią lub jesteś w ciąży, nie kwalifikujesz się do tej procedury. Nie jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli masz dalekowzroczność w postaci prezbiopii lub nadwzroczności i masz zmieniającą się wadę refrakcji, która wzrasta powyżej -0,5 dioptrii rocznie.