Stomatologia

Wybielanie Zębów w Turcji

Wybielanie Zębów w Turcji

Czym Jest Wybielanie Zębów?

Wybielanie zębów to zabieg kosmetyczny, który sprawia, że zęby stają się jaśniejsze i bielsze. Nasze zęby mają ogromny wpływ na nasz wygląd zewnętrzny. Po przeprowadzeniu ogólnej kontroli stomatologicznej dentysta rozjaśnia kolor naszych zębów, czyści zęby i zapewnia, że mamy białe zęby.

Procedury wybielania zębów przeprowadzane w klinikach są bardziej niezawodne. Zwykle istnieją produkty do wybielania zębów, które są sprzedawane w aptekach lub na rynkach, ale nie są one zbyt niezawodne. Jeśli chcesz wybielić zęby, zdecydowanie powinieneś udać się do dentysty.

Wybielanie Zębów Metodą Zoom

Jest to system wybielania zębów zwany "kombinowanym", który rozpoczyna się w środowisku klinicznym i jest kontynuowany w środowisku domowym.

Zęby pacjenta, które mają zostać wybielone, są izolowane za pomocą aparatu wchodzącego w skład systemu. Dzięki systemowi niebieskich diod LED, zabieg wybielania z zoomem jest wykonywany w warunkach klinicznych w trzech zestawach po 15 minut, w sumie 45 minut. Następnie płytki wybielające są przygotowywane poprzez wykonanie pomiaru jamy ustnej, a żel wybielający i żele odczulające są dostarczane pacjentowi w celu kontynuacji leczenia w domu.

Wybielanie Zębów w Domu

Spersonalizowane płytki wybielające są przygotowywane poprzez wykonanie pomiarów z wnętrza jamy ustnej. Na tak przygotowaną płytkę nakłada się określoną ilość żelu wybielającego (10-15% nadtlenku karbamidu lub nadtlenku wodoru).

Jest to kuracja trwająca 8-10 dni, przy użyciu płytki przez co najmniej 4-6 godzin w ciągu dnia, średnio 10-15 dni lub podczas snu.

Kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przy wybielaniu zębów w domu, jest nie nakładanie żelu więcej niż opisano. W przeciwnym razie żel przelewający się z płytki nazębnej podrażnia dziąsła. W takim przypadku należy natychmiast umyć dziąsła, a na podrażnioną powierzchnię nałożyć krem zawierający witaminę E i skontaktować się z dentystą.

Laserowe Wybielanie Zębów

Jest to metoda wybielania zębów stosowana w klinice stomatologicznej. Jest to odpowiednia metoda dla pacjentów z ograniczeniami czasowymi. Czas aplikacji jest krótszy niż w przypadku innych metod. Żel wybielający nałożony na zęby przez dentystę jest aktywowany za pomocą światła UV lub lasera, a wybielanie trwa średnio 1 godzinę. Jest ono również znane jako".

Wybielanie Kombinowane

Jest to metoda wybielania zębów stosowana zarówno w gabinecie, jak i w domu. Po zastosowaniu w gabinecie lub klinice proces jest wspomagany wybielaniem domowym przez 2-3 dni.

Wybielanie Pojedynczych Zębów

Stosuje się je w przypadku zębów, które zmieniły kolor po leczeniu kanałowym. Wypełnienie w zębie jest usuwane, żel wybielający jest nakładany na otwartą przestrzeń, a następnie ząb jest zamykany tymczasowym wypełnieniem. Sesje są powtarzane w odstępach 3-dniowych, aż do uzyskania pożądanego koloru.

Przed Wybielaniem Zębów

Przed wybielaniem zębów należy znaleźć wiarygodną klinikę stomatologiczną. Chociaż proces ten jest prosty, znaleziona klinika musi być niezawodna, na wszelki wypadek. Następnie należy udać się na wizytę umówioną przez dentystę. Dentysta przeprowadzi szczegółowe badanie stomatologiczne. Powie ci, co robić podczas zabiegu i odpowie na wszystkie twoje pytania dotyczące procedury wybielania zębów.

Po Wybielaniu Zębów

Po zabiegu może wystąpić niewielki ból zębów spowodowany uciskiem, ale jest on tymczasowy. Poza tym zęby mogą stać się wrażliwe, ale powrócą do normalnego stanu w ciągu 2-3 dni. Po pierwsze, należy trzymać się z dala od produktów, które mogą uszkodzić zęby, takich jak papierosy i alkohol. Dbaj o zdrowie zębów. Regularnie szczotkuj i pielęgnuj zęby.

Poza tym nie zapomnij o wizycie u dentysty. Pomimo tego, że albo miałeś ten procesor, albo nie, powinieneś nadal chodzić na kontrole.

Wybielanie Zębów w Turcji Cena

Request Information
Pierwsze imię jest wymagane!
Email jest wymagany!
Numer telefonu jest wymagany!
Without country code
Czas połączenia jest wymagany!
Kendi ülkenizin saatine göre.
Wiele operacji
 
Privacy Policy is required

Application Process

Wypełnić formularz

Aby się z nami skontaktować, musisz najpierw wypełnić formularz.

Darmowa konsultacja

Po wypełnieniu formularza nasi konsultanci ds. zdrowia skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Wyślij zdjęcie

Nasi eksperci ds. zdrowia poproszą o Twoje zdjęcia, aby pokazać je lekarzowi.

Planowanie

Po obejrzeniu zdjęć lekarz zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zabiegu i zaplanuje przebieg operacji.

Wybielanie Zębów w Turcji FAQ

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Tak, ta procedura jest całkiem bezpieczna, ale powinieneś znaleźć wiarygodną klinikę dentystyczną lub dentystę. Zdrowie zębów jest naprawdę ważne.

Wybielanie zębów może powodować nadwrażliwość zębów i dziąseł. Podczas gdy niektóre osoby mogą potrzebować jedynie zmniejszenia intensywności i czasu trwania wybielania, aby zminimalizować nadwrażliwość, inni pacjenci mogą tego potrzebować. Skonsultuj się ze swoim dentystą w sprawie strategii zmniejszania nadwrażliwości i zawsze zlecaj zabieg wykwalifikowanemu specjaliście.

Możesz przyjechać do Turcji 3-4 dni przed zabiegiem.

Na wszelki wypadek powinieneś zostać w Turcji przez co najmniej tydzień.

Badania nad roztworami do wybielania zębów zawierającymi 10% nadtlenek karbamidu wykazały brak wpływu na skład mineralny lub twardość powierzchni szkliwa zęba. Większość lekarzy dentystów uważa, że profesjonalne wybielanie zębów jest bezpieczne i nie niszczy trwale szkliwa zębów.

Wybielanie zębów jest tymczasowe. Kiedy ludzie spożywają posiłki i napoje, które przebarwiają ich zęby, biel ich zębów może zacząć się pogarszać w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Ci, którzy trzymają się z dala od posiłków i napojów powodujących przebarwienia, mogą być w stanie przejść do roku bez konieczności wykonywania kolejnej procedury wybielania lub poprawek.

Zabieg pozwala uzyskać bielszy, bardziej promienny uśmiech w zaledwie 30 minut. Aby uzyskać optymalne stężenie żelu i ekspozycję na światło bez zbyt długiego czasu ekspozycji na światło, aby podrażnić dziąsła, jest on podzielony na dwie 15-

minutowe aplikacje. Osoby, które mają wrażliwe zęby, mogą korzystać z urządzenia wybielającego przy niższym ustawieniu mocy, aby zmniejszyć jego intensywność, podczas gdy osoby, które mają szczególnie głębokie przebarwienia, mogą wymagać dodatkowych zabiegów.

Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek posiłków lub napojów, które mogą przebarwiać zęby przez co najmniej 48 godzin. Obejmuje to napoje ze sztucznymi barwnikami, takie jak kawa, herbata, czerwone wino, soki i jagody. Dodatkowo, powinieneś rzucić palenie tak długo, jak to możliwe.

Wybielanie zębów jest zazwyczaj możliwe po osiągnięciu przez pacjenta wieku nastoletniego. Osobom posiadającym zęby mleczne lub młodym dentyści nie zalecają wybielania zębów. Ponieważ ich zęby są w pełni rozwinięte i przebarwione od wielu lat użytkowania, dorośli są często idealnymi kandydatami do zabiegu.

Pacjent może zobaczyć rezultat zaraz po zabiegu.